Kelių transporto produkcijos savikainos aprašymas


Ekonomikos namų darbas Nr. Kelių transporto produkcijos savikainos aprašymas. Kelių transporto vežimo paslaugų kainos skaičiavimas. Kelių transporto vežimo paslaugų savikainos kalkuliacija. Tiesioginės darbo išlaidos. Tiesioginės materialinės išlaidos viso. Netiesioginės pridėtinės išlaidos. Iš viso išlaidų. Paslaugos pardavimo kaina be PVM. PVM mokestis. Paslaugos pardavimo kaina su PVM. Detalizuotos tiesioginės materialinės išlaidos. Pelno paskirstymas. Grynojo pelno paskirstymas. Grafiškai pavaizduotos savikainos sudedamosios dalys pagal atliktus skaičiavimus. Savikaina sustambintoje nomenklatūroje. Tiesioginių materialinių išlaidų sudėis.


Tiesioginės materialinės sąnaudos (degalų sąnaudos, tepalams ir eksploatacinėms medžiagoms, padangų remonto ir atstatymo išlaidos, išlaidos automobilių ir priekabų techninei apžiūrai (TA) ir einamajam remontui (ER), automobilių ir priekabų nusidėvėjimo atstatymui, transporto priemonių draudimui, licencijoms ir kitiems vežimo dokumentams, marketingo sąnaudos)

Netiesioginės (pridėtinės) sąnaudos (valdymo sąnaudos, bendrosios ūkinės sąnaudos, bendrosios įmonės negamybinės sąnaudos)

Valdymo sąnaudos: kanceliarinės, spaustuvės, pašto, telefono, komandiruočių, apsaugos (sargų) išlaikymo, kitos sąnaudos

Gamybinio – linijinio personalo darbo užmokestis ir soc. draudimas

Pagalbinio personalo bei mokinių darbo užmokestis ir soc. draudimas

Ilgalaikio turto (be transporto priemonių) nusidėvėjimo atskaitymai

Negamybinės sąnaudos: baudos už sutarčių pažeidimus, palūkanos už paskolas, nuostoliai dėl medžiagų trūkumo įmonės sandėliuose, nuostoliai dėl medžiagų ir produkcijos gedimo jas laikant įmonės sandėliuose, nuostoliai dėl prastovų, pašalpos už traumas, kurios įvyko dėl įmonės kaltės.

  • Ekonomika Namų darbas
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (615 žodžiai)
  • Gytis
  • Kelių transporto produkcijos savikainos aprašymas
    10 - 6 balsai (-ų)
Kelių transporto produkcijos savikainos aprašymas. (2016 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliu-transporto-produkcijos-savikainos-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:12
×