Kenija


Kenija. Geografinė padėtis Žemėlapis Klimatas Gyventojų skaičius Sostinė Didžiausi miestai Vėliava Herbas Valiuta Klausimai. Kalba Valdymo forma Ekonomika Gamta Didžiausias ežeras Didžiausia upė Aukščiausia vieta (kalnas) Lankomos vietos. Geografinė padėtis. Rytų Afrikoje. Ribojasi su Etiopija, Somaliu, Pietų Sudanu. Žemėlapis. Klimatas. Kenijos klimatas priskirtinas sausų tarpui. Gyventojų skaičius. ,7 milijonų. Sostinė. Nairobis. Didžiausi miestai. Nairobis Mombasa Kisumu Nakuru. Herbas. Vėliava. Valiuta. Šilingai. Kalba. Oficiali nacionalinė Kenijos kalba yra anglų. Valdymo forma. Kenijos kolonija buvo. Ekonomika. Didelė dauguma Kenijos gyventojų susitelkusi žemės ūkyje. Gamta. Po Keniją ir Tanzaniją dažniausiai keliaujama nedideliais visureigiais arba specialiais mikroautobusais su atveriamu stogu. Didžiausias ežeras. Viktorijos ežeras. Didžiausia upė. Tana. Aukščiausia vieta (kalnasKenijos kalnas. Masai Mara – nacionalinis laukinės gamtos rezervatas. Kas yra Kenija? Kenija - viena iš trijų Rytinės Afrikos valstybių.


Geografinė padėtis Žemėlapis Klimatas Gyventojų skaičius Sostinė Didžiausi miestai Vėliava Herbas Valiuta Klausimai.

Kalba Valdymo forma Ekonomika Gamta Didžiausias ežeras Didžiausia upė Aukščiausia vieta (kalnas) Lankomos vietos.

Rytų Afrikoje. Ribojasi su Etiopija, Somaliu, Pietų Sudanu, Tanzanija, Uganda ir Indijos vandenynu.

Kenijos klimatas priskirtinas sausų tarpui, virš 75% jos ploto yra klasifikuojamas kaip sausringas ar pusiau sausringas, ir tik 20% ploto yra tinkamas žemės ūkio kultūrų auginimui. Šalies viduje liūtys ir temperatūros yra artimai susiję su dideliais drėgmės ir sauso oro pokyčiais, sąlygotais vietinės topografijos ypatybių.

Oficiali nacionalinė Kenijos kalba yra anglų, kuri yra plačiai paplitusi šalyje, tačiau egzistuoja ir kita nacionaline tituluojama kalba Kiswahili. Abiem kalbomis yra kalbama visoje šalyje. Keliautojams ypatingai svarbu žinoti nors šiek tiek Swahili kalbos, kuria kalbama užmiesčio ribose ir nutolusiose nuo centrinių dalių srityse.

  • MS PowerPoint 2441 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (361 žodžiai)
  • Mokykla
  • Saulė
  • Kenija
    10 - 3 balsai (-ų)
Kenija. (2020 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kenija.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 17:06
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo