Kenksmingos cheminės medžiagos kosmetikoje


Kenksmingos medžiagos kosmetikoje. Diethanolamine (DEA), Triethanolamine (TEAUrea. Methyl, Propyl, Butyl ir Ethyl Paraben. Natrio laurilsulfatas (Sodium Lauryl Sulfate, SLS) ir Natrio lauret sulfatas (Sodium Laureth Sulfate, SLESPetrolatum. Propylene Glycol. PVP/VA Copolymer. Steralkonium Chloride. Synthetic Colors. Synthetic Fragrances. Oktokrilenas, cinamatas. Rezorcinolis. Triklozanas (Triclosan) ir triklokarbanas. Ftalatai. Aliuminio druskos. Mineralinis aliejus, Mineral Oil (Paraffinum LiquidumBHT (Butylated HydroxythaluenePhenoxyethanol. Ss-fenilendiaminas. Dimethicone. Kaip suprasti savo kosmetikos sudėtį? Žingsnis įsidėmėk sudėtį, kurios nepageidauji matyti savo kasdieninėje kosmetikoje. Žingsnis surask tikrąjį sudėties sąrašą. Žingsnis surask joje pageidaujamos ir nepageidaujamos medžiagos. Žingsnis Tu gali atšifruoti koks yra veiksmingųjų medžiagų kiekis. Klausimai savikontrolei. Nanotechnologijos. Kas keičiasi nano- lygmenyje? Nanotechnologijos – jau kasdienybė? Kodėl yra naudojamos nanomedžiagos? Ar reikėtų nerimauti dėl nanodalelių? Klausimai savikontrolei.

TiO2 nanodalelių koncentracija aplinkoje gali pasiekti tokią, kuri neigiamai veikia organizmus. Vis daugėja ženklų, kad nanotitano dioksidas gali būti kenksmingas žmogui.

Nanocinko oksidas. Įprastinės formos cinko oksidas laikomas santykinai saugiu. Nanocinko oksidas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Vis daugėja faktų, kad tam tikromis aplinkybėmis nanocinko oksidas gali būti žalingas žmogui ir aplinkai Nanocinko oksidas. Įprastinės formos cinko oksidas laikomas santykinai saugiu. Nanocinko oksidas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Vis daugėja faktų, kad tam tikromis aplinkybėmis nanocinko oksidas gali būti žalingas žmogui ir aplinkai.

  • Kosmetologija Konspektas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (3100 žodžiai)
  • Sandra
  • Kenksmingos cheminės medžiagos kosmetikoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Kenksmingos cheminės medžiagos kosmetikoje. (2014 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kenksmingos-chemines-medziagos-kosmetikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:08
×