Kepimo spintos


Kepimo spintos. Darbo tikslas. Sužinoti kas yra kepimo spintos ir koks jų pritaikymas maisto pramonėje. Darbo uždaviniai. Sususipažinti su kepimo. Kas tai yra? Elektrinės kepimo spintos skirtos kulinariniams bei konditeriniams gaminiams kepti. Kepimo spintų klasifikacija. Kepimo spintos gali būti skirstomos pagal Naudojamą energijos rūšį Elektrinės Dujinės. Pagal kaitinimo būdą. Mikrobangų krosnelės Elektromagnetinės bangos vienodai pasiskirsčiusios ir maisto produktų molekules priverčia labai greitai judėti. Konvekcinės kepimo spintos. Pagal konstrukciją jos skirstomos į paprastas ir sekcines-modulines. Pagal kepimo kamerų skaičių – vienos, dvieju, trijų kepimo kamerų. Taip pat, kepimo spintas dar galima išskirti į Įmontuojamas Pastatomas. Panaudojimas maisto pramonėje. Maisto įmonėse vis daugiau naudojama konvekcinių kepimo spintų. Literatūra. D. Pocienė ,,Maitinimo įmonių įrengimai“ http//efst. eu/ http//lt. lt. allconstructions. com/.


Sužinoti kas yra kepimo spintos ir koks jų pritaikymas maisto pramonėje.

Sususipažinti su kepimo spintų rūšimis Parengti kepimo spintų klasifikaciją pagal veikimo principą Sužinoti jų panaudojimą maisto pramonėje.

Elektrinės kepimo spintos skirtos kulinariniams bei konditeriniams gaminiams kepti.

Kepimo spintos gali būti skirstomos pagal: Naudojamą energijos rūšį: Elektrinės Dujinės.

Pagal kaitinimo būdą: Kepimo spintos su įprastu kaitinimu: Dažniausiai tokiose kepimo spintose yra trys kepimo kameros, kaitinamos hermetiškai uždarais kaitinimo elementais. Kepimo temperatūra pasirenkama nustaytymo rankenėlę. Pasirinkta ir nustayta kepimo temperatūra kepimo kameroje palaikoma termorele, signalinė lemputė rodo, kad kaitinimo elementai įjungti į elektros tinklą.

Konvekcinės kepimo spintos yra skirstomos ir pagal naudojama energijos rūšį ir oro judėjimą: Elektrinės Dujinės Garinės.

  • MS PowerPoint 1112 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (325 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Ieva
  • Kepimo spintos
    10 - 2 balsai (-ų)
Kepimo spintos. (2016 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kepimo-spintos.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 21:04
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo