Kepykla verslo planas


Ar pelningaskeksiuku kepyklele. Kepyklos verslo planas. Kepyklos verslo planas darbuotojai.

Santrauka. Verslo plano aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Kepyklos paslaugų aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Gamyba. Kepyklos paslaugų aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rinkos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Informacijos šaltinių sąrašas.

Pagrindinis kepyklos tikslas yra patenkinti Rokiškio miesto , bei ir rajono gyventojų poreikius. Taip pat gauti už tai pelną kaip atlygį už parduotą produkciją. UAB „duona“ veiklos pobūdis – tai gaminių kepimas ir prekiavimas.

„Pasaulio duona“ finansavimui lėšų, kurios sudarė 83500Lt., buvo paimta iš asmeninių savininkės sutaupytų pinigų.

Kepyklos darbuotojų personalą sudaro 8 darbuotojų: dvi technologės-kepėjos, dvi fasuotojos-valytojos, dvi pardavėjos, du vairuotojai . Bendras mėnesinis darbuotojų atlyginimas sudaro 96000Lt. Per mėnesį „duona“ kepykla planuoja iškepti 3000 vnt. Iš parduotų gaminių per pirmą mėnesį tikimasi gauti 15253,81 Lt pajamų, o grynojo pelno –148139,31Lt. Įmonės rentabilumas yra 33,71 %, tai reiškia, kad įmonė dirbs pelningai.

Ateityje planuojama plėsti siūlomų paslaugų asortimentą, taikyti daugiau akcijų bei nuolaidų, plėsti įmonės veiklą ne tik Rokiškio mieste, bet ir kituose šalies miestuose.

  • Microsoft Word 273 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (4494 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lauriukas41
  • Kepykla verslo planas
    9 - 1 balsai (-ų)
Kepykla verslo planas. (2013 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kepykla-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 10 d. 15:50
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo