Kepyklėlė Jūros banga verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Gamybos (prekės) proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos (prekybos) savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojų pareigos. Organizacinė įmonės struktūra. Ssgg analizė. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai.

Kepyklėlė „Jūros banga“ tai individuali įmonė įkurta 2015m. kovo 15d. Kepyklėlės veikla vyks nuosavame pastate , kuris yra Klaipėdoje; Sportininkų gatvėje 20. Bus paimta 14492 Eur. Banko paskola šiam pastatui įsigyti, užstačius būstą, su 5% palūkanų norma, kurią įmonė įsipareigojagražintiper5metus. Pagrindinis įmonės tikslas – įsitvirtinti rinkoje , sukurti naujų darbo vietų bei pritraukti kuo daugiau klientų. Kepyklėlė keps įvairias bandeles ir jas vietoje pardavinės. Pagrindinė veiklos rūšis – bandelių prekyba. Įmonės vadovė, jos įkūrėjos ir savininkės Neringa Budriūtė ir Edita Domarkaitė, kurios yra antro kurso uosto ir laivybos įmonių valdymo studentės. Verslui reikalinga suma 23768 Eur. suma, už kurią bus įsigytos įmonės patalpos, įrengimai, žaliavos, padarytas remontas. Pirmaisiais veiklos metais planuojamas įmonės grynasis pelnas sudarys 30427 Eur.. Per mėnesį kepyklėlė gali iškepti 36000 vnt. bandelių, o tam , kad būtų padengti įmonės kaštai , jai per mėnesį reikia 12782 bandelių, vadinasi likę 23550 vnt. įmonei atneša grynąjį pelną.

IĮ „Jūros banga“ nuosavybės forma – individualioji įmonė. Firma įregistruota V. į. Registrų centro Klaipėdos filiale , 2015m. Kovo 15d. Pradėti veiklą žadama 2015m. lapkričio 1d. Kepyklėlė „Jūros banga“ bus nedidelė įmonė, kurioje dirbs 5 darbuotojai. Individuali įmonė įkurta visai naujai siekiant patenkinti vartotojų poreikius, remiantis tuo, kad Klaipėdoje nėra kepyklėlės, galinčios pasiūlyti bandeles su jūros produktais. Įmonės pagrindinė veikla bus įvairių bandelių kepimas ir pardavimas. Įmonės įkūrėjos – Neringa Budriūtė ir Edita Domarkaitė. Kepyklėlė bus įkurta Klaipėdoje; Sportininkų gatvėje 15. Kepyklėlė bus įsikūrusi nuosavose patalpose, kurias planuojama įsigyti gavus paskolą iš banko. Patalpų dydis 74 m2. Tel. nr. 864355985. Įmonės kapitalą sudarys : nuosavos lėšos 39275 Eur. ir banko paskola – 14492 Eur. Paskola bus gauta užstačius būstą ir automobilį.

Pasiūlyti klientams kuo platesnį prekių asortimentą;

Išplėsti įmonės veiklą ir kitose vietose.

Kepyklėlė „Jūros banga“ yra perspektyvi įmonė, nes jos vieta yra strategiškai patogi t.y. tarp gyvenamųjų namų, netoliese yra keletas mokyklų. Kainos kepyklėlėje planuojamos priimtinos pirkėjams ir taip pat, tokia kepyklėlė bus vienintelė toje gatvėje.

Gaminius bus galima įsigyti pačioje kepyklėlėje į kurią vos tik užėjus apsups švelnus mūsų gaminamų gaminių aromatas.

Įmonės adresas Klaipėda; Sportininkų gatvė 15. Šioje gatvėje nėra, nei vienos kepyklėlės, yra tik parduotuvė į kurią maistas keliauja iš gamintojų ir tas užima laiko, dėl to maistas nėra šviežias. Planuojama kepyklėlės vieta yra tarp gyvenamųjų pastatų, šalia – Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, todėl čia būtų patogu apsipirkti tiek studentams, tiek dėstytojams turintiems išskirtinį skonį. Taip pat ši vieta yra netoli miesto centro, todėl į ją užsukti patogu ir kitiems gyventojams. Siekiama užimti rinkos dalis yra Sportininkų gatvė ir gatvės esančios aplink.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 88 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2784 žodžiai)
  • Mokykla
  • Atamane
  • Kepyklėlė Jūros banga verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Kepyklėlė Jūros banga verslo planas. (2016 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kepyklele-juros-banga-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:08
×