Kepyklėlė Vaikams verslo planas


Santrauka. Įmonės ir paslaugų aprašymas. Įmonės vizija ir misija. Uždaviniai. Paslaugos aprašymas bei prekių unikalumas. Personalas. Rinka ir konkurentai. Rinkos apibūdinimas. Rinkos segmentas. Rinkoje esantys konkurentai. Rinkodaros strategija. Naudotini pardavimo metodai, rinkodaros priemonės. Prielaidos ir rizika. Finansai. Bibliografija. Priedai. Verslo plano struktūra.

Mes sugalvojome jog norėtumėme įsteigti konditerinę kepyklėlę vaikams. Pagrindiniai veiklos principai būtų susiję su vaikų kūrybiškumo skatinimu jiems gaminant saldumynus. Taip pat manome jog vaikai neturėtų nuobodžiauti laukdami, kol iškeps jų gaminiai, tad mes žmonėms siūlysime dalyvauti personalo sukurtoje programoje. Į programą bus įtraukti įvairūs žaidimai, užduotys, mini konkursėliai bei pratimai. Taigi manome jog tai turėtų pritraukti daug lankytojų. Tokio verslo idėją pasirinkome, nes pastebėjome, kad aplinkui nėra tokia veikla užsiimančių ar propaguojančių įmonių. Dauguma įmonių orientuojasi tiesiogiai į pirkėją, nenori prisiimti realios atsakomybės, tačiau , mūsų manymu, lengviausiu keliu sieka milžiniško pelno. Taip pat svarbu paminėti, kad ryškiai matosi jog verslininkai mažiau dėmesio skiria vaikų poreikių tenkinimui. Taigi mes manome, kad visi žmonės turėtų būti vienodai patenkinami, o vaikai yra mūsų šalies bei pasaulio ateitis, tad didžiausias mūsų verslo idėjos privalumas bus orientacija į vaikų poreikių tenkinimą.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (2591 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erii
  • Kepyklėlė Vaikams verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kepyklėlė Vaikams verslo planas. (2014 m. Birželio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kepyklele-vaikams-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 12:03
×