Kepyklėlės tiekimo grandinės valdymas


Įmonės įregistravimas. Įmonės veikla. Marketingo tikslai. Gaminių asortimentas. Paskirstymas. Prekių ir žaliavų vežimo schema. Švytuoklinė. Konkurencinės aplinkos analizė. Citrininio kekso sudedamųjų komponentų analizė. Žaliavų tiekėjų analizė. Alternatyvių tiekėjų paieška. Aprūpinimas. Vieno citrininio kekso medžiagų poreikis. Vieno kekso vidutinė pagaminimo kaina. Įrengimai ir įrankiai naudojami produkcijai gaminti. Padinė kepimo krosnis. Mikroautobusas. Atsargų valdymas. Prekių paskirstymo būdas. Tiesioginio paskirstymo būdo pasirinkimo priežastys. Ssgg (swot) analizė. Pest analizė. Reversinė logistika. Informacinių technologijų taikymas gamyboje. Gaminių sandėliavimas. Prekių transportavimo išlaidos. Išvados.


Sugalvojamas įmonės pavadinimas. Įsigijamas elektroninis parašas iš registrų centro. Elektroniniu būdu teikiame prašymą įregistruoti įmonę į juridinių asmenų registrą. Atsidarome kaupiamąją saskaitą.

Mano įmonės idėja yra keksų ir įvairių keksiukų gamyba- kepimas. Šią įmone įsteigsiu Jonavos mieste. Taip nusprendžiau todėl, kad šiame mieste dar nėra tokios kepyklėlės. Ir todėl manau , kad pasisekimo tikymybė nemaža. Savo gaminiais prekiausiu pačioje kepyklėlėje esančioje parduotuvėje. Gaminiai bus kepami ir parduodami vietoje tik šviežūs gaminiai. Taip pat gaminiai bus parduodami ir užsakovų užsakytuose parduotuvėse.

Nustatyti tikslinės rinkos segmentą Išrinkti produktų įvaizdį ir jį tobulinti Nustatyti kainą Nustatyti gaminių asortimentą Apibrėžti pardavimų strategiją Įsiskverbti į Jonavos rinką.

Žaliavos- įmonė žaliavas atsiveš pati. Sudarėme sutarti su sanitex kompanija žaliavoms pirkti. Gaminių pardavimas- didžiają dalį gaminių pardavinėsime pačioje kepyklėlėje. Taipogi savo transportu išvežiosime i kitus pardavimo taškus. Tai būtų kavinė “Pucas”, ir dvi “Raudonasis skorpionas” parduotuvės. Su šiom įmonėm sudarėme sutartį.

Mano įmonės išskirtinumas yra tas ,kad produkcija kepama ir parduodama iškart šviežia ir kasdien. Jonavoje tokios ar panašios kepyklėlės kaip ir nėra. Tokios produkcijos galima įsigyti tik parduotuvėse , bet produkcija nėra vežama kasdien. Įvertinus tai, kad kol kas konkurencija yra maža todėl ir nusprendžiau įkurti tokio pobūdžio verslą.

Citrina Cukrus Druska Kepimo milteliai Kiaušiniai Margarinas Miltai Razinos Romas Vanilinis cukrus.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 416 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (792 žodžiai)
  • Vilma997
  • Kepyklėlės tiekimo grandinės valdymas
    10 - 9 balsai (-ų)
Kepyklėlės tiekimo grandinės valdymas. (2016 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kepykleles-tiekimo-grandines-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:26
×