Kepyklos verslo planas. Duonos ir pyrago gaminių gamyba


Duonos kepyklos verslo planas. Verslo planas kepykla. Pelningiausi verslai. Duonos verslo planas. Pyrago -tinginys gamyba. Verslo planas duonos kepykla. Duonos ir pyrago gaminių rinka. Koks verslas pelningiausias lietuvoje. Duonos gamyba verslo pradžia. Duonos kepykla aprasymas.

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Produkto aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Gamyba. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Tiekėjai. Darbo jėga. Gamybos savikaina. Vadyba. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinių prognozių prielaidos. Finansinės ataskaitos. Nenuostolingumo analizė. Priedas. Dabar duonos ir pyrago gaminių gamybą yra vienas iš pelningiausių ir populiariausių verslų lietuvoje. Jums pateiktas verslo planas patvirtina šį teiginį.

Dabar duonos ir pyrago gaminių gamybą yra vienas iš pelningiausių ir populiariausių verslų Lietuvoje. Palyginti su kitais verslais, konditerinių produktų gamyba ir pardavimas turi akivaizdžių pranašumų bent jau dėl to, kad tai pirmo būtinumo prekės ir net gi vartotojai negaunantys didelių pajamų, vartoja šias prekes.

  • Microsoft Word 133 KB
  • 2012 m.
  • 33 puslapiai (5366 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kepyklos verslo planas. Duonos ir pyrago gaminių gamyba
    9 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kepyklos verslo planas. Duonos ir pyrago gaminių gamyba. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kepyklos-verslo-planas-duonos-ir-pyrago-gaminiu-gamyba.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 16:10
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo