Kepyklos verslo planas „Skanumėlis“


Lentelių ir paveikslų sąrašas. Santrauka. Verslo įdėjos pristatymas. Verslo subjekto charakteristika. Pasirinktos verslo vietos analizė. Rinkos tyrimas. Rinkos apžvalga. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo organizavimas. Strategija. Kainų politika. Reklama. Pardavimų apimties prognozė. Gamybos (paslaugų) organizavimas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Įmonės valdymas. Darbuotojų struktūra. Darbuotojų atlyginimas. Rizikos veiksnių nustatymas. Mažosios bendrijos „Skanumėlis“ rizika ir jos mažinimas. Ssgg (swot) analizė. Finansinės prognozės. Projektų kaina ir finansavimo šaltiniai. Pelno (nuostolio) ataskaita. Balansų prognozė. Pelningumo prognozė. Išvados. Literatūra. Priedai.

Ruošdami šį verslo planą išsiaiškinome, jog kepyklėlės įsteigimas būtų naudingas ne vien tik verslininkui, bet ir darbuotojams bei visuomenei. Steigiama kepyklėlė veiks pelningai ir sukurs jos savininkui papildomų pajamų šaltinį. Be to bus sukuriamos papildomos darbo vietos, o tai skatintų žmonių užimtumą bei suteiktų galimybę užsidirbti pragyvenimui. Kepyklėlės teikiamos paslaugos turėtų suvilioti nemažai klientų. Taip pat ši įstaiga palaikys aplinkos apsaugos iniciatyvą ir vykdydama skaidrų verslą gerins šios vietovės bei savo įvaizdį, rodys pavyzdį kitoms bendrovėms.

  • Microsoft Word 832 KB
  • 2014 m.
  • 72 puslapiai (13161 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rimantė
  • Kepyklos verslo planas „Skanumėlis“
    10 - 4 balsai (-ų)
Kepyklos verslo planas „Skanumėlis“. (2014 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kepyklos-verslo-planas-skanumelis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 21:10
×