Keramikinių plytelių gamyba praktika Dvarčionių keramikoje


Dvarčionių keramika plytelių kainos. Dvarcioniu keramika kainos. Dvarcioniu keramikos plyteles. Dvarcioniu keramikos plyteliu kainos. Dvarcioniu keramika plyteliu kaina. Dvarcioniu keramika akmens mases plyteles. Dvarcioniu keramikos plyteles kainos. Keraminių plytelių gamyba. Dvarčionių keraminės plytelės kaina. Dvarcioniu+keramikos+gamykla.

Keraminių plytelių gamybos praktika. Įvadas. Įmonės aprašymas. Ab „dvarčionių keramika“ organizacinė struktūra. Pagrindiniai duomenys. Darbuotojai. Darbo aplinka. Produkcija. Aplinkosauga. Darbo ir higienos reikalavimai. Tiekimas ir logistika. Kokybės vadybos sistema. Kokybės vadybos sistemos bendrieji reikalavimai. Kokybės vadovas. Kokybės vadybos sistemos planavimas. Ab „dvarčionių keramika“ kokybės politikos rezultatai. Pagrindinių rizikos rūšių ir neapibrėžtumų apibūdinimas. Ekonominiai. Techniniai – technologiniai. Ekologiniai. Socialiniai. Technologinio proceso aprašymas. Žaliavų sandėliavimas. Masės paruošimas. Presavimo miltelių paruošimas. Plytelių presavimas. Plytelių džiovinimas. Angobo, glazūros ir mastikos paruošimas. Plytelių dekoravimas ir sukaupimas prieš degimą. Plytelių degimas. Plytelių rūšiavimas. Pakavimas ir ženklinimas. Galutinė kontrolė ir bandymai. Nuolatinių bandymų atlikimas. Periodinių bandymų atlikimas. Pagrindiniai įrengimai ir įtaisai. Ab”dvarčionių keramika” verslo planas. Finansiniai rodikliai. Ab “dvarčionių keramika” rinkos ir vartotojai. Swot analizė. Kaina. Rekomenduojami atlikti tyrimai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Pažintinė praktika buvo atliekama įmonėje AB “ Dvarčionių keramika ” – didžiausia bei moderniausia keraminių plytelių gamintoja Baltijos šalyse. Bendrovė nuolat investuoja į pažangiausias technologijas ir 2003 metų spalio mėnesį paleido naują itališką SACMI glazūruotų akmens masės plytelių gamybos liniją, kuri ženkliai padidino gamybos apimtis, išplėtė produkcijos asortimentą bei dydžių įvairovę. Naujoje linijoje pradėtas gaminti naujas produktas: glazūruotos akmens masės plytelės.

Praktikos metu man buvo suteikta galimybė dalyvauti visame gamybos procese, pamačiau, kaip yra gaminama pagrindinė įmonės produkcija. Man buvo paaiškinta kaip veikia įvairūs mechanizmai, bei kaip pagaminama plytelė, teko stebeti visą procesą iki galutinio rezultato. Kiekvienas gaminys yra kruopščiai tikrinamas, įsivėlus menkiausiai klaidelei yra pataisomas arba išmetamas kaip brokas. Todėl kiekvienas gaminys turi gerą kokybę ir yra vertinamas pirkejų.

Susipažinau su pagrindiniais bendrovės tikslais. Bendrovės tikslas padaryti produktą kuris turi buti reikalingas kiekvienam žmogui, padaryti jį ko geresni ir kad keraminė plytelė būtų perkama ne tik Lietuvoje, bet ir užsenyje.

  • Statyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 223 KB
  • 2012 m.
  • 47 puslapiai (8770 žodžiai)
  • Universitetas
  • Keramikinių plytelių gamyba praktika Dvarčionių keramikoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Keramikinių plytelių gamyba praktika Dvarčionių keramikoje. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/keramikiniu-plyteliu-gamyba-praktika-dvarcioniu-keramikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:05
×