Ketiniai, keramikiniai, betoniniai, gelžbetoniniai, stikliniai vamzdžiai


Ketiniai, keramikiniai, betoniniai, gelžbetoniniai, stikliniai vamzdžiai 2016, Vilnius​. ĮVADAS Ketiniai vamzdžiai Išvados Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Įvadas. Darbo tikslas Sužinoti kuo daugiau apie skirtingų medžiagų vamzdžius. Cetris gaminių kokybė. Įmonė nuolat skiria daug dėmesio gaminių kokybei. Cemento ir pjuvenų plokščių gamyba. CETRIS cemento ir pjuvenų plokštės gaminamos naudojant Vokietijos bendrovės BISON įrangą. Cetris cemento ir pjuvenų plokščių privalumai. Pagrindiniai CETRIS plokščių privalumai Cemento ir pjuvenų plokštės nekenkia aplinkai Jose nėra kenksmingų medžiagų. Cetris cemeno ir pjuvenų plokščių sudėtis. CETRIS plokštės sudarytos iš medienos masės. Cetris cemento ir pjuvenų plokščių tipai. Lygaus pilkos spalvos paviršiaus cemento ir pjuvenų plokštės. CETRIS PD Cemento ir pjuvenų plokštės. CETRIS yra dviejų sluoksnių plokštė. Cetris akustic cemento. CETRIS PLUS Lygaus paviršiaus 8 - 32 mm storio cemento ir pjuvenų plokštės. Cetris profil plus. Cetris akustic finish. Išvados. Išnagrinėjus „CETRIO“ įmonės gaminamas cemento ir pjuvenų plokštes.


ĮVADAS Ketiniai vamzdžiai Išvados Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.

Darbo tikslas: Sužinoti kuo daugiau apie skirtingų medžiagų vamzdžius. Darbo objektas: Ketiniai, keramikiniai, betoniniai, gelžbetoniniai, stikliniai vamzdžiai. Darbo uždaviniai tikslui pakeltis: Išanalizuoti vamzdžių rūšis Supažindinti su kiekvieno tipo paskirtimi Pateikti išvadas.

CETRIS cemento ir pjuvenų plokštės gaminamos naudojant Vokietijos bendrovės BISON įrangą. 2010 m. gamybos linija visiškai atnaujinta ir modernizuota, o gamybiniai pajėgumai išaugo iki 55 000 m3 per metus. Supaprastinta gamybos schema: Smulkinimas Mišinio maišymas Plokštės klojimas Presavimas ir kietinimas, naudojant slėgį Brandinimas ir džiovinimas Apipjaustymas Sandėliavimas Gabenimas.

Pagrindiniai CETRIS plokščių privalumai: Cemento ir pjuvenų plokštės nekenkia aplinkai Jose nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip asbesto ar formaldehido Jos taip pat atsparios benzinui ir alyvoms Atsparios ugniai.

CETRIS plokštės sudarytos iš medienos masės, cemento, vandens ir hidratų priemaišų tokiomis proporcijomis: Plokštės struktūra formuojama spaudžiant medienos daleles, padengtas cementu. Plonesnis sluoksnis dengiamas iš abiejų grubaus vidurinio sluoksnio pusių, todėl plokštės paviršius yra labai lygus.

Lygaus pilkos spalvos paviršiaus cemento ir pjuvenų plokštės Standartiniai storiai 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 mm arba atskiru susitarimu galima pateikti 34, 36, 38 ir 40 mm. Plokštės matmenys 3350 x 1250 mm. Įmonė pristato pagal užsakovo nurodytus matmenis supjaustytas plokštes apvalintomis ar 45° kampu nupjautomis briaunomis.

  • MS PowerPoint 785 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1169 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukas
  • Ketiniai, keramikiniai, betoniniai, gelžbetoniniai, stikliniai vamzdžiai
    10 - 2 balsai (-ų)
Ketiniai, keramikiniai, betoniniai, gelžbetoniniai, stikliniai vamzdžiai . (2017 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ketiniai-keramikiniai-betoniniai-gelzbetoniniai-stikliniai-vamzdziai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 16:28
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo