Kevin Brooks knygos „Kendė” pristatymas


Kevin Brooks knyga. ,,Kendė”. Apie autorių. Apie knygą. Pagrindiniai veikėjai. Knyga apie. Pagrindinė mintis. Knygoje keliama problema. Plačiau apie veikėjus. Apie Džo. Apie Kendę. Citatos. Kas man patiko knygoje? Kam ir kodėl rekomenduoju paskaityti šią knygą? Filmas. Skaitytojų komentarai apie knygą.


Kevin Brooks gimė 1959 m. kovo 30 d. Nuo pat vaikystės svajojo tapti rašytoju, veterinaru arba roko žvaigžde. Kevin Brooks -nepaprasta asmenybė, kritikų pripažintas rašytojas, kuris rašė ir dabar teberašo knygas įvairaus amžiaus žmonėms, iš kurių galima pasimokyti ir šiais laikais. Jo knygos įdomios, įtraukiančios, atspindinčios tikrą gyvenimą. Dirbo daug įvairių darbų – degalinės prižiūrėtoju, užkandžių ir gaivinamųjų gėrimų pardavėju Londono zoologijos sode, valstybės tarnautoju, netgi padėjėju krematoriume. .

Rašytojas bandė kurti ir romanus suaugusiems, tačiau pastebėjo, kad jam geriau sekasi rašyti jaunesniems skaitytojams. Kevinas Brooksas nerašo specialiai paaugliams – jo paties teigimu, jis rašo tai, kas jam patinka, ir tikisi, kad jo kūriniai ras kelią į skaitytojų širdis. Savo romanus apibūdina kaip istorijas apie tikrus žmones. .

Knyga pirmą kartą išleista 2005 metais Romanas iš serijos Beveik Suaugę Žanras: fikcija Iš anglų kalbos vertė: Kęstutis Šidiškis Vilnius, Alma littera Knygą sudaro 358 puslapiai.

Tai knyga apie nelengvą jaunuolių gyvenimą, painius ir sudėtingus jų santykius. Knygos herojų Džo, mokinuką ir muzikantą, sužavi Londono stotyje sutikta mergaitė Kendė. Tačiau jis nė neįsivaizduoja, koks šiurpus tas tamsos, baimės, smurto ir narkotikų pasaulis, iš kurio jam teks atsikariauti Kendę. Tik ar įmanoma šią kovą laimėti...

  • MS PowerPoint 13995 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (581 žodžiai)
  • Mokykla
  • 123mok
  • Kevin Brooks knygos „Kendė” pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kevin Brooks knygos „Kendė” pristatymas. (2020 m. Liepos 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kevin-brooks-knygos-kende-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 19:24
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo