Kevin Brooks Lukas


Kevin brooks. ,,lukas”. Apie autorių. Kevin Brooks gimė 1959m. kovo 30. nuo pat vaikystės svajojo tapti rašytoju. Trumpas kūrinio atpasakojimas. Viskas prasidėjo šiltą. Lukas nuo galybės kaltinimu neturėjo į ką kreiptis pagalbos tik į vienintelę Keitę. Pagrindinė mintis. Niekada per daug neprisirišk prie to, ko negalėsi ilgai išlaikyti. Pagrindiniai veikėjai. Lukas – klajoklis berniukas kuriam atsikrausčius į Heilio salą ima dėtis keisti dalykai. Antraeilei veikėjai. Dominykas – Keitės. Citatos. Jeigu atsikratyti – lengviausias kelias. Kūrinio apibendrinimas. Šiame kūrinyje aprašomas nutikimas kuris nė kiek nesiskiria nuo tikro gyvenimo. Knygos apibendrinimas. Ši knyga mane užvaldė nuo pirmųjų skyrių.

Viskas prasidėjo šiltą vasaros popietę kai Keitė su tėvu važiuodama mano pamatė žaliai apsirengusį jaunuolį. Jis buvo Lukas. Neilgai trukus Keitė su juo tapo gerais draugais. Vieną vakarą merginai išėjus pavedžioti šunį ją užpuolė Džeimis ir jo gauja, bet iš kažkur išniręs Lukas ją išgelbsti ir pamoko Džeimį su jo šutve. Nuo to karto ir prasidėjo visos jaunuolio bėdos. Pirmiausia jis buvo apkaltintas mergaitės išprievartavimu nors iš tikrųjų Lukas ją išgelbėjo, po to paslaptingas žvejo dingimas ir galiausiai žiauri Andželos mirtis.

Lukas nuo galybės kaltinimu neturėjo į ką kreiptis pagalbos tik į vienintelę Keitę. Jis pradėjo jos namuose slapstytis. Bet galiausiai vietiniai jį surado. Išėjęs iš merginos namų pradėjo bėgti miško pusėn, o jam iš paskos keršto trokštanti vietinių gyventojų minia. Įbėgęs i miško tankmę nebeturėjo kur trauktis todėl pasirinko mirtį ir įšoko į liekną.

  • MS PowerPoint 83 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (425 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • Kevin Brooks Lukas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kevin Brooks Lukas. (2015 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kevin-brooks-lukas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 05:22
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo