Kiaulininkystė skaidrės


Kiaulininkyste. Kiauliu veisles. Berkšyrai Didžiosios baltosios kiaulės Diurokai Lietuvos baltosios kiaulės Lietuvos vietinės kiaulės. Berksyrai. Juodi, vidutinio stambumo, greitai, bręsta, tinka bekonui. Išvesta XIX a. D. Britanijoje. Didžiosios baltosios kiaulės. Tai kiaulių veislė. Diurokai. Diurokai – kiaulių veislė išvesta JAV. Lietuvos baltosios kiaulės. Lietuvos baltosios kiaulės gerai prisitaikiusios prie vietinių sąlygų. Lietuvos vietinės kiaulės veislė, kilusi iš Lietuvos. Kiaules minta. Subalansuotu pašaru, susidedantį iš grūdų mišinio, kurio pagrindas yra kviečiai ir miežiai. Didziausia Lietuvos kiauliu ukis. Didziausias Lietuvos kiauliu ukis yra “Indavang”.

Berkšyrai Didžiosios baltosios kiaulės Diurokai Lietuvos baltosios kiaulės Lietuvos vietinės kiaulės.

Tai kiaulių veislė išvesta Anglijoje. Šios veislės kiaulės yra viena iš labiausiai pasaulyje paplitusių veislių. Didžiosios baltosios kiaulės yra stambios stačiomis ausimis, ilgos su dideliais kumpiais.

Diurokai – kiaulių veislė išvesta JAV. Kiaulės labai intensyviai auga, yra labai raumeningos, ausys – nulėpusios.

Didziausias Lietuvos kiauliu ukis yra “Indavang”. Si imoni turi 525000 kiauliu Lietuvoje, o Rusijoje 428000. 80 proc. „Idavang “ įmonių grupės akcijų priklauso „Jast Holding”.

  • Žemės ūkis Skaidrės
  • MS PowerPoint 1211 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (222 žodžiai)
  • Zygis
  • Kiaulininkystė skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Kiaulininkystė skaidrės. (2015 m. Vasario 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiaulininkyste-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:19
×