Kibernetinė priklausomybė


Kibernetinė priklausomybė. Kibernetinė priklausomybė tai. Kibernetinė priklausomybė. Kas tai? Kompiuteriniai žaidimai. Šiandienos visuomenėje, ypač jaunimo tarpe. Vienas iš populiariausių yra azartinis žaidimas. Lošimai internete. Lošimas – dar viena priklausomybės liga. Lošimo priklausomybė. Skiriamos kelios patologinio lošimo stadijos Pirmoji – nuotykio (džiaugsmas išlošus. Lošimo stadijos. Veiksniai kurie didina priklausomybę. Galvojimas apie lošimą (pvz. Prisiminimai apie ankstesnius lošimus. Žmogus pats turi pripažinti savo priklausomybę ir turėti motyvacijos ieškoti pagalbos. Pirmas žingsnis į gydymą. Pasekmės susijusios su išmaniaisiais įrenginiais. Fantominio skambučio sindromas - Šiuo atveju žmogus jaučia garsines haliucinacijas. Nomofobija - Šis terminas – tai posakio "No mobile fobia" santrumpa. Kiberliga - Jos esmė dėl tam tikrų elektroninių įrenginių poveikio žmogui atsiranda galvos svaigimas. Facebooko depresija -Žmonės puola į depresiją dėl pernelyg aktyvaus bendravimo socialiniame tinkle arba. Priklausomybė nuo interneto - Tai skausmingas nuolatinis noras gauti priėjimą prie tinklo. Priklausomybė nuo kompiuterinių žaidimų - Tai geriau žinomas ir labiau griaunantis sutrikimas. Kiberchondrija - Šį sutrikimą turintis žmogus mano. Google efektas - Žmogus, turintis tokią bėdą yra įsitikinęs. Literatūra.


Vienas iš populiariausių yra azartinis žaidimas, kuriame paprastai lošiama iš pinigų. Nors daugeliui šis lošimas tik pramoga ar būdas uždirbti, bet tai gali tapti ir priklausomybę.

  • MS PowerPoint 821 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (928 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Aiste
  • Kibernetinė priklausomybė
    10 - 3 balsai (-ų)
Kibernetinė priklausomybė. (2018 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kibernetine-priklausomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 16 d. 09:47
×