Kibernetinis saugumas skaidrės


Kibernetinis saugumas. Įvadas. Šioje temoje papasakosiu apie bazinius dalykus ir patarimus. Kas yra kibernetinis saugumas? Kibernetinis saugumas, tai plačiai naudojamas temrinas apibrėžiant veiksmų visumą. Kibernetinio saugumo grėsmės. Threats. Pagrindiniai saugomo veiskmai. Autnaujinti OS. Atnaujinimai gali vadintis. OS atnaujinimai. TURĖTI Anti-Virus programą. Jeigu norite išvegti virusų keliamų problemų reikėtu įsidiegti antivirusinę sistemą. Tapatybės vagystės. Nepateikti banko numeriu, asmens kodo ir kitų svarbių dokumentų informacijos neaiškiems žmonėms. Naudoti ungniasienę (firewall). Ugniasienė užtikrina barjerą tarp kompiuterio ir interneto blokuojant tam tikrus prievadus (port). Vengti Spyware/Adware. Spyware ir Adware stabdo kompiuterio darbą. Slaptažodžių apsauga. Nesidalinkite slaptažodžiais su. Atsarginės failų kopijos. Kurkite atasargines failų. Išvados. Kompiuteris tampa taikiniu programišiams.


Šioje temoje papasakosiu apie bazinius dalykus ir patarimus, kaip apsisaugoti asmenine informaciją ir kompiuteri nuo kibernetinių atakų. Pagrindinės temos:.

Atnaujinimai gali vadintis „patches“, kurie ištaiso operacinės sitemos spragas (OS) taip pat ir įprastos programos naudoja autnaujinus, todėls ir jas reikėtu atunaujinti, kad užtikrinti maksimalu saugumą. Naujos operacinės sitemos pagal nutylėjimą yra įjungusios automatinius atnaujinimus, jeigu to nėra, rekomenduojama juos įjungti. Jeigu OS nėra atnaujinama jūs sukeliate savo kompiuteriui saugumui spragas, kuriomis gali pasinaudoti programišiai.

Jeigu norite išvegti virusų keliamų problemų reikėtu įsidiegti antivirusinę sistemą. Antivirusinės programos naikina virusus, įkelia į karantiną, sutvarko užkrėstus failus, taip pat leidžia išvengti virusų atakų ateityje.

Nepateikti banko numeriu, asmens kodo ir kitų svarbių dokumentų informacijos neaiškiems žmonėms. Niekada nesinaudoti el.paštu ar kita, jeigu bus siunčiama kritiška informacija. Saugotis apgavysčių, sukčių, kurie el.paštu gali bandyti išvilioti svarbią informaciją apsimetant bendrovėm ar kita.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2276 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (425 žodžiai)
  • Universitetas
  • John
  • Kibernetinis saugumas skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Kibernetinis saugumas skaidrės. (2016 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kibernetinis-saugumas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:15
×