Kiek kainuoja draugauti?


Kiek kainuoja mergina. Kie kainuoja draugauti. Kiek kainuoja merginos. Kiek kainuoja referatas.

Kiek kainuoja draugauti? Jau nuo seno įprasta, kad dažniausiai už merginas bare, kine, teatre, čiuožykloje, valgant vanilininius ledus ar geriant “starką” užmoka vaikinai. Tik visai neseniai Lietuvoje pradėjus banguoti feministinėms srovėms atsirado vis daugiau dalykinių merginų ir moterų, kurios linkusios už save susimokėti pačios.

Jau nuo seno įprasta, kad dažniausiai už merginas bare, kine, teatre, čiuožykloje, valgant vanilininius ledus ar geriant starką užmoka vaikinai. Padažnėjo ir statistiniai tyrimai, kurių metu moteriškos lyties atsotvės klausiamos, ar jos moka už save. Bet neteko girdėti, kad būtų atliktas tyrimas, kuris suteiktu iš šono taip romantiškai atrodančiam pasisėdėjimui kini ar kavinėje dviese ekonomine prasmę. Šiuo darbu aš noriu sulaužyti tabu ir suskaičiuoti kiek vidutiniam statistiniam Lietuvos jaunuoliui padidėja išlaidos per savaitę (litais) draugaujant su mergina.

Tyrimui skirta anketa buvo patalpinta populiarioje interneto sveitainėje, kurios didžiąją lankytojų dalį sudaro moksleiviai ir studentai. Per dienas savanoriškai į anketos klausimą atsakė 521 žmogus. Visiems buvo užduodamas tas pats klausimas: kiek padidėja išlaidos per savaitę (kad būtų lengviau isivaizduoti šių pinigų daiktinę išraišką pateikiu savo nuomonę apie tai, ką vaikinas galėtų pasiųlyti merginai už kiekvieną iš šių pinigų sumų (per skino bilietą, apsilankymą čiuožykloje, rožės žiedą antradieniais ir ketvirtadieniais, pasisėdėjimą kavinėje geriant protu suvokiamą kainą turinčius gerimus kas antrą dieną, bei ketvirtadienio vakarą pamėgtame klubšis punktas rodo tik viena: arba mergina - jaunatviška maksimalistė, arba vaikinas - pagyvenęs filantropas. Žodžiai ir daugiau leidžia neapriboti savo fantazijos daiktais, nuotykiais ar išgyvenimais.

Susumavus 521 žmogaus nuomones gavome rezultatus, kurie ir atsako į tyrimo pradžioje iškeltą klausimą.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (616 žodžiai)
  • Ipolitas
  • Kiek kainuoja draugauti?
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kiek kainuoja draugauti?. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiek-kainuoja-draugauti.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 17:15
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo