Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba paneikite ją.


Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai planas. Kas yra mandagumas. Mandagumas. Kalba apie mandaguma. Mandagumas vikipedija. Kaip tautos supranta mandaguma. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai referatas. Grazus zodziai apie mandaguma. Mandagi kalba. Kaip kiekviena tauta supranta mandaguma.

Lietuvių kalbėjimo potemė 2012m. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba paneikite ją.

Kas yra ,, mandagumas " , kur ir kada atsirado šis žodis. Tai - geranoriškumas, atidumas, jautrumas, užjautimas, dovanojimas ir puoselėjimas. Tai - elgesio principai, kurie remiasi pagarba, santūrumu ir atsakingumu.

Paprastai, kai kalboje vartojami taisyklingi, gražūs žodžiai ir pats žmgus tampa kultūringesniu kitų akyse. Taisyklinga, vaizdinga kalba parodoma pagarba kitam.

Mandagumas, kaip vienas iš pagrindinių komunikacijos komponentų, be kurio žmonių bendravimas nebūtų įmanomas. Jis gali būti suprantamas kaip bet kokie veiksniai padedantys išlaikyti minimalią žmonių sąveikos daeną.

Lietuvių kalbos žodyne pateikiama viena iš mandagumo reikšmių - tai elgesys , gerų manierų laikymasis.

Elgdamiesi su artimaisiais taip, kaip jie to nusipelnė, darome juos tik blogesnius. O elgdamiesi su jais taip, tarsi jie geresni negu yra iš tikrųjų, verčiame juos tapti geresniais (v. Getė).

Prieš 2400 metų, aprašydamas, kaip turi elgtis mandagus ir išauklėtas žmogus, aristotelis pabrėžė, kad jis “vengs skaudinti žmones”.

Tolerancija - universalus bendravimo kultūros dorovinis pricipas, mandagumo forma. Tolerancija ugdo žmonių tarpusavio santykių lygiateisiškumą, abipusę pagarbą ir tarpusavio supratimą. Tik tuo remiantis įmanoma pasiekti žmonių santykių darną. Mandagumas nieko nekainuoja, bet už jį galima daug nusipirkti. Kai su žmonėmis sveinkiniesi pirmas, jie pradeda jums justi pagarbą.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 3 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (540 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gintare
  • Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba paneikite ją.
    10 - 1 balsai (-ų)
Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba paneikite ją.. (2012 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekviena-tauta-mandaguma-supranta-skirtingai-argumentuotai-pritarkite-siai-minciai-arba-paneikite-ja.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:51
×