Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai


Mandagumas lietuvoje. Mandagumas. Mandagumas skirtingose tautose. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai planas. Mandagumo samprata. Kiekviena tauta mandaguma supranta skirtingai.. Lietuvių mandagumas. Lietuvių tautos mandagumas. Mandaguma kiekviena tauta supranta skirtingai. Kaip kiekviena tauta supranta mandaguma.

Mandagumo sąvokamandagumas skirtingose pasaulio šalyse lietuva ukraina japonija kiekviena tauta - unikali.

Mano tema - kultūra, o potemė - kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

Kas yra mandagumas? Tai elgesio principai, kurie remiasi santūrumu, atsakingumu ir pagarba, tai konkrečios elgesio taisyklės kasdieniniame gyvenime. Šių taisyklių susiformavimą lemia šalies geografinė padėtis, tradicijos, seni papročiai, vyraujanti religija ir net istorija. Taigi, aš pritariu, jog kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai.

Savo nuomonę norėčiau pagrįsti pristatydama tris tautas, kurių kultūras atidžiau panagrinėjau ruošdamasi šiai temai - lietuvių, ukrainiečių ir japonų.

Kalbėti apie mandagumo sampratą lietuvoje pasirinkau todėl, kad tai mano gimtoji šalis, kurią, kaip ir jos žmones, pažįstu geriausiai. Kaip bebūtų gaila, lietuvių tauta nėra ypatingai mandagi. Tai iliustruoja įvairūs pavyzdžiai, vienas jų - viešoje erdvėje vis dažniau pasitaiko įvykių įrodančių, kad mažėja jaunimo pagarba suaugusiems asmenims, pavyzdžiui mokytojams, tėvams. Tačiau kita vertus, lietuvoje mandagumas vis dar puoselėjamas. Kaip ir anksčiau - galioja nepažįstamo žmogaus pristatymo taisyklės, tokios kaip: moteriai pristatomas vyras, jaunesnis žmogus pristatomas vyresniajam, aukštesnio rango žmogui - žemesniojo rango asmuo ir pan. Taip pat, susipažinimas, susitikimas ir atsisveikinimas - neatsiejami nuo rankos paspaudimo. Labai nemandagu praeiti neparodant jokio dėmesio, nepasisveikinant su pažįstamu žmogumi. Šie pavyzdžiai apibendrina lietuvių mandagumą.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (562 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ugnebal
  • Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai
    10 - 1 balsai (-ų)
Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. (2012 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekviena-tauta-mandaguma-supranta-skirtingai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 16:56
×