Kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė


Asmenybe rasinys. Ką reiškia būti asmenybe. Rasinys apie asmenybe. Kas yra zmogus rasinys. Ka reiskia buti asmenybe rasinys. Kaip zmogus tampa asmenybe rasinys. Ar kiekvienas zmogus yra asmenybe. Ne kiekvienas zmogus yra asmenybe. Kartu konfliktas rasinys. Rašinys asmenybe.

Kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė. Vieną kartą sudaro atitinkamo amžiaus žmonės – seneliai, tėvai, vaikai. Žmogus neretai tuo pat metu priklauso tris ar net keturias kartas apimančiam šeimos ciklui. Aptariant kartų problemą labai svarbu paminėti vykstančius šeimoje kartų konfliktus, nes būtent šeimoje didžiąja dalimi yra formuojama asmenybė. Ryšiai tarp kartų – tai skirtingų kartų junginys, t. Y. Kas sieja tėvus ir jų suaugusius vaikus, senelius ir anūkus. Mūsuose žmogus neretai priklauso tris ar net keturias kartas apimančiam šeimos ciklui. Ir yra neįmanoma, kad visos tradicijos ir gyvenimo būdas persiduotų iš kartos į kartą visai nepakitę. Kiekviena nauja karta ateina su savo veidu ir su nauju žvilgsniu į gyvenimą. Tėvų ir vaikų konfliktas, tarpusavio supratimo ir bendravimo stoka egzistavo nuo pat žmonijos kultūros ir civilizacijos pradžios, taip komplikuodamas kartų santykius. Konfliktu tarp kartų laikoma bendravimo sferos sandūra, kilusi dėl žmonių prieštaringų tikslų, elgesio, nuostatų pakeliui į savo tikslus. Konfliktinės situacijos pagrindą dažniausiai sudaro objektyvūs prieštaravimai, tokie kaip asmeniniai bendravimo ypatumai, skirtingas gyvenimo būdas, charakteris, vertybių sistema, laisvalaikio praleidimas, politika ir religija, darbas, namų ruoša.
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (455 žodžiai)
  • Mokykla
  • Viktorija
  • Kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė. (2012 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekvienas-zmogus-yra-unikali-asmenybe.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:38
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo