Kiekvienas žmogus yra unikalus ir niekas negali būti pakeistas kitu


Unikalus žmogus. Kiekvienas vaikas turi pats save ugdyti rasinys. Kiekvienas vaikas turi pats save ugdyti. Rašinys kiekvienas vaikas turi pats save ugdyti. Zmogaus unikalumas. Kuo žmogus unikalus. Kiekvienas žmogus yra toks kaip niekas kitas. Unikalumas rasinys. Koks zmogus yra unikalus. Kiekvienas vaikas yra unikalus.

Kiekvienas žmogus yra unikalus ir niekas negali būti pakeistas kitu. Kėkvienas iš mūsų skirtingai supranta skonį, stilių, gėrį ar blogį, taip pat kėkvienas turi savo nuomonę vienu ar kitu klausimu. Taip pat ir aš turiu savo nuomonę apie laimę.

Teigė, jog laimė yra aukščiausias gėris. Laimė yra savaiminis tikslas: žmogus ją visada pasirenka dėl jos pačios, o ne dėl kokio kito tikslo. Laimės siekiama tik veikiant. kaip olimpijadose ne tie apvainikuojami, kurie yra gražiausi ir stipriausi, o tie, kurie dalyvauja varžybose – iš jų kai kurie tampa nugalėtojais, - taip ir gyvenime tik tie gauna pergalės vainikus, kurie teisingai veikia , - teigia aristotelis. Todėl laimė yra daug kam prieinama; tam tikru būdu mokydamiesi, lavindamiesi, ją gali išgyventi visi, jei tik ji nėra doroviškai suluošinti. Siekiant laimės reikia, anot aristotelio, ugdyti dorybes, kurios ir padeda laimę išsaugoti.

Aristotelis teigia, kad kėkvienas asmuo turi daug tikslų tačiau nevisi tikslai yra galutiniai tik patį aukščiausią tikslą mes galime vadinti galutiniu. Tobuliausias tikslas yra tas, kurio siekiame tik dėl jo paties, o ne dėl kitų tikslų. Taip pat ir laimė – tikroji laimė yra ta, kurios sieki tik dėl jos pačios, o ne dėl kitų tikslų. Tačiau kitas dorybės rūšis pasirenkame nevien tik dėl jų pačių, bet ir dėl laimės, mes manome, kad turėdami vieną ar kitą dorybę galime būti kurkas laimingesni nei be jų.

Kiekvienas laimę supranta savaip. Yra labai daug skirtingų nuomonių, tačiau negalima teigti, kad jos visos yra visiškai klaidingos - bent vienu ar kitu atžvilgiu jos yra teisingos.

Aristotelio teigimu laimė - dorybė , nes dorybei tiesiog būtina sielos veikla. Daug kas priklauso nuo to kaip kiekvienas iš mūsų suprantame gėrį.

Kiekvienam gyvenimas jau yra malonus. Ne visiem malonumą suteikia tie patys dalykai.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (805 žodžiai)
  • Universitetas
  • Medėja
  • Kiekvienas žmogus yra unikalus ir niekas negali būti pakeistas kitu
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kiekvienas žmogus yra unikalus ir niekas negali būti pakeistas kitu. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekvienas-zmogus-yra-unikalus-ir-niekas-negali-buti-pakeistas-kitu.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 00:08
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo