Kiekybiniai sprendimai


Kiekybinių sprendimų metodų kursinis darbas. Kiekybiniai namų darbas. Kiekybiniai sprendimų metodai konspektas.

Kiekybinių sprendimų kursinis darbas. Įvadas. Koreliacinė regresinė analyzė. Tyrimo tikslai. Koreliacinę analyzę y su kiekvienu. Regresinė analizė y su kiekvienu. Porinė regresinė analizė y su kiekvienu. Daugianarė koreliacinė regresinė analizė. Rezultatų aprašymas. Tyrimo rezultatų praktinis patikrinimas. Slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo prognoze. Slenkancio vidurkio metodas. Eksponentinio islygynimo metodas. Gamybos planavimo uždavinys. Dualus uždavinys. Sprendimas su solver bei jautrumo analizės rezultatas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Savo kursiniame darbe man reikia atilikti tris užduotis : pirmoje dalyje dirbdama su Y atliksiu koreliacinę regresinę analyzę, antroje dalyje atliksiu prognozę slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo metodais,apskaičiuosiu vidutinės kvadrato paklaidas, o trečioje savo kursinio dalyje sudarysiu ir ištirsiu gamybos planavimo užduotį.

Mano kintamasis Y yra gimusiųjų vaikų skaičius. X išrinksiu iš statistikos departamento tinklapio, mano manymu, darančius didžiausias įtakas gimstamumui Lietuvoje.

Lietuvoje viena iš egzistuojančiu problemu yra demografinė problema. Savo darbe noriu išsiaiškinti, koks yra gimstamumo skaičius, kaip jis kinta nuo skirtingu faktorių (pvz. Kaip abortas)

Pirmos dalies tikslas- išsiaiškinti kokie veiksniai įtakoja gimstamumui Lietuvoje (y) , kokia yra priklausomybė tarp kintamojo ir nepriklausomųjų kintamųjų X1,X2,...,Xn

Antros dalies tikslas- apskaičiuoti kvadrato paklaidas

Trečios dalies tikslas- sudaryti ir ištirti gamybos planavimo užduotį

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 186 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (4667 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jelizaveta
  • Kiekybiniai sprendimai
    10 - 1 balsai (-ų)
Kiekybiniai sprendimai. (2012 m. Rugpjūčio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekybiniai-sprendimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 19:02
×