Kiekybiniai sprendimų metodai Emigrantų, skyrybų, vyrų, moterų skaičių nagrinėjimas


Kiekybiniai sprendimu metodai konspektas. Daugianare regresine analize. Istuoku skaicius kursinis. Emigravusiu vyru ir moteru skaicius. Vyrų ir moterų emigracija. Kokie yra kiekybiniai sprendimo metodai?. Emigracijos regresija. Emigravo moteru vyru. Kiekybiniai sprendimų metodai referatas. Koreliacine analize emigracija.

Nagrinėjau ištuokų skaičių 2001 – 20010m., pagal emigrantų deklaravusių išvykimą skaičių, vyrų skaičių, moterų skaičių, gimstamumą ir registruotų bedarbių skaičių Įvadas. Koreliacinė regresinė analizė. Koreliacinė analizė su kiekvienu x. , x. ,. X. Atrinkimas x₁ , x₂ ,. , xm (m≥. ) regresinei analizei atlikti. Porinė regresinė analizė y su kiekvienu x₁ ,. , xm. Daugianarę koreliacinė regresinė analizė y su (x₁ ,. , xm). Gautų rezultatų aprašymas. Prognozavimas. Judantis (slenkantis) vidurki. Eksponentinis sulyginimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Pasirinkta kursinio darbo tema „ ištuokų skaičius 2001 – 20010m. , pagal emigrantų deklaravusių išvykimą skaičių , vyrų skaičių, moterų skaičių, gimstamumą ir registruotų bedarbių skaičių“ yra aktuali ne tik lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Šią kursinio temą pasirinkau todėl, kad buvo įdomu nagrinėti kaip keitėsi ištuokų skaičius, ir kokia įtaka turėjo pasirinkti rodikliai t. Y. Santuokų skaičius , vyrų skaičius, moterų skaičius, gimstamumas ir registruotų bedarbių skaičius.

Koreliacinė analizė apima porinę koreliaciją, porinę regresiją ir daugianarę regresiją. Porinės koreliacinės analizės tikslas yra nustatyti, ar egzistuoja stochastinis ryšys tarp x ir y.

Porinės regresijos tikslas yra rasti kreivę, geriausiai aprašančią statistinių taškų visumą. Naudodami daugianar koreliacinę regresinę analizę galime sužinoti, ar lygtis turinti eksponentinę arba tiesinę išraišką yra adekvati realiai padėčiai ir ją galima taikyti planavime.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 196 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (3475 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Kiekybiniai sprendimų metodai Emigrantų, skyrybų, vyrų, moterų skaičių nagrinėjimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kiekybiniai sprendimų metodai Emigrantų, skyrybų, vyrų, moterų skaičių nagrinėjimas. (2012 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekybiniai-sprendimu-metodai-emigrantu-skyrybu-vyru-moteru-skaiciu-nagrinejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:13
×