Kiekybiniai sprendimų metodai Keleivių vežimas jūrų transportu


Kiekybiniai sprendimų metodai Keleivių vežimas jūrų transportu.


2. Atlikti prognozę slenkančio vidurkio, eksponentinio išlyginimo metodais, apskaičiuoti vidutines kvadratines paklaidas (MSE ir MAPE).

4. Pasirinkto objekto vertinimas pagal pasirinktus kriterijus naudojant daugiakriterinio vertinimo metodus (SAW ir COPRAS)

2014 m. rugsėjo mėn. 4 d. 2014 m. lapkričio mėn. 18 d.

3. Trečioje dalyje, mano tikslas yra sudaryti ir ištirti gamybos planavimo uždavinį „Excel“ programa ir rankiniu būdu.

4. Ketvirtoje dalyje, mano tikslas yra atlikti nešiojamų kompiuterių kriterinį vertinimą, naudojant saw ir corpus vertinimo metodus.

Y - Keleivių vežimas jūrų transportu, tūkst.X1 - Gyventojų skaičius, mln.X2 - Keleiviai jūrų uostuose, tūkst.X3 - BVP vienam gyventojuiX4 - Keleivių apyvarta jūrų transportuX5 – Emigracija

Daugiau apie koreliacijos koeficientus bus galima pasakyti, kai įvertinsime jų reikšmingumą.

1.3 atrinkti x, x, ..., x (m ( 3) regresinei analizei atlikti;

Ar koreliacijos koeficiento dydis yra reikšmingas, išsiaiškiname naudodami imties statistika t. Apskaičiuota reikšmę t reikia lyginti su kritinę reikšmę tkrα,k. Jei t > tkrα,k darome išvadą, kad koreliacijos koeficiento dydis reikšmingas.

Suradus a0 ir a1 galime juos taikyti y =a0+a1*x regresijos lygtyje. Tuomet gauvau lentelę esančia apačioje.

Adekvatumą vertinti naudojau Fišerio santykį, kurį reikia palyginti su Fišerio kritine reikšme. Jeigu Fišerio reikšmė yra didesnė arba lygi Fišerio kritinei reikšmei, tada regresijos lygtis yra adekvati realiai padėčiai ir ją galima taikyti planavimui ir praktiniams skaičiavimams. Jeigu Fišerio reikšmė yra mažesnė už Fišerio kritinę reikšmę, tada regresijos lygtis nėra adekvati realiai padėčiai ir jos negalima naudoti planavime ir praktiniuose skaičiavimuose.

Fišerio santykio formulė

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 95 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (2596 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadas
  • Kiekybiniai sprendimų metodai Keleivių vežimas jūrų transportu
    10 - 5 balsai (-ų)
Kiekybiniai sprendimų metodai Keleivių vežimas jūrų transportu. (2016 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekybiniai-sprendimu-metodai-keleiviu-vezimas-juru-transportu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:35
×