Kiekybiniai sprendimų metodai referatas (2)


Įvadas. Koreliacinė analizė su kiekvienu X1, X2,. X. Porinė regresinė analizė Y su kiekvienu X1, X2,. ,Xn. Gamybos planavimo uždavinys, atliktas su SOLVER programa.


Jau nuo senų laikų žmonės priiminėja sprendimus besiremdami intuicija ir kiekybiniais įvertinimais. Kiekybinių metodų taikymas padeda vadovams lavinti intuiciją, taip pat kelti žinių lygį apie valdomą objektą.

Koreliacinės regresinės analizės tyrimo objektas yra sporto prekių parduotuvės pelnas per mėnesį. Analizės metu bus nustatyta kaip parduotuvės pelną įtakoja šie veiksniai:

Ruošdamas šį kursinį darbą naudojausi paskaitų medžiaga ir su šia tema susijusia informacija.

Taigi, iš skaičiavimų nustatėme, kad Y priklauso nuo x1, x2, x3 ir x5, nes visų t (paskaičiuotoji) yra didesni už t. kritinę, o x4 nepriklauso, nes yra mažesnis ir iš tyrimo rezultatų galime teigti, kad parduotuvės pajamos mažiausiai priklauso darbo dienų skaičiaus per savaitę, o didžiausia priklausomybė būtų nuo x2 – parduodamų prekių skaičiaus. Taigi, skaičiuojant kitas sąlygas, nebeįtrauksime x4 duomenų.

LOGEST atveju, regresijos lygtis paaiškina 76% statistinių taškų išsibarstymą (lygties patikimumą).

Pagal atliktus skaičiavimus padariau išvadą, kad visos šios lygtys yra adekvačios realiai padėčiai.

Visi atlikti skaičiavimai, gali būti pritaikyti praktikoje, taipogi, tyrimo rezultatai mums atskleidė, nuo kokių veiksnių labiausiai priklauso parduotuvės pajamos per mėnesį ir šiuos rezultatus galime taikyti įvairiuose plėtros planuose, kad parodyti, kokios priklausomybės veikia visą veiklą ir ties kurią priklausomybę reikėtų atkreipti daugiausia dėmesio.

  • Statistika Referatas
  • Microsoft Word 329 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1090 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Kiekybiniai sprendimų metodai referatas (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Kiekybiniai sprendimų metodai referatas (2) . (2017 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekybiniai-sprendimu-metodai-referatas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:08
×