Kiekybinis tyrimas automobiliai


Įvadas. Duomenų diagramos. Kokią pinigų sumą skirtumėte, jei dabar pirktumėte automobilį? Koks aspektas labiausiai įtakoja Jūsų automobilio pasirinkimą? Kokios markės automobilį rinktumėtės Jūs? (Gali būti pasirinkti keli variantaiKokio kėbulo tipo automobilį pasirinktumėte? Ar Jums svarbi automobilio galia? Ar teigiamai vertintumėte įstatyma dėl automobilio mokesčio, jeigu jis būtų priimtas? Išvada. Priedas. Naudota literatūra.

Nuo senų laikų jaunuoliai dažniau vairuoja senus, daug gyvenimo spalvų ir šeimininkų mačiusius automobilius. Nors šios tradicijos po truputį keičiasi, tačiau procentaliai dauguma jaunuolių vis dar neišlaidauja pirkdami automobilius. Šiuolaikiniam jaunimui svarbu, kad jų turimi automobiliai būtų galingi, greiti ir turėtų daug „arklio galių“ bei būtų nesunkiai išlaikomi ir patikimi. Jaunimo tarpe plačiai paplitę: ,,BMW“, ,,AUDI“, ,,VOLKSWAGEN“ ir vienas, kitas kitos markės automobilis. Daugiau patirties turintys vairuotojai pirkdami automobilį linkę daugiau sumokėti ir važiuoti komfortabiliau ir saugiau. Jie renkasi naujesnius ir galingesnius pvz.: ,,VOLVO“, ,, MERCEDES-BENZ“, ,,LEXUS“, ,,ALFA ROMEO“ ir kitus. Nusprendęs patvirtinti šias teorijas, nusprendziau atlikti apklausą šia tema:,, Į ką žmonės atsižvelgia, besirinkdami sau automobilį?“. Paaiškėjo, jog daugiau šiuolaikinių vairuotojų, brangstant kurui, persėda į mažiau kuro vartojančius automobilius, o tai reiškia, jog gamtos tarša ilgainiui turėtų sumažėti ir už keliu metų elektra varomų automobilių skaičius mūsų gatvėse padidės kelis kartus.Darbo tikslas: atlikti anketinę apklausą savarankiškai pasirinkta tema.Taikomi metodai: Tyrimui atlikti naudojama anketa. Hipotezė: Jaunieji vairuotojai ieško sau pigių, galingų, ekonomiškų ir laiko patvirtintų automobilių, o daugiau patirties turintys vairuotojai labiau linkę sėsti į prabangesnius ir saugesnius automobilius.

  • Statistika Tyrimas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1085 žodžiai)
  • Edgaras
  • Kiekybinis tyrimas automobiliai
    10 - 7 balsai (-ų)
Kiekybinis tyrimas automobiliai. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekybinis-tyrimas-automobiliai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:44
×