Kiekybinis tyrimas


Logistikos tyrimas.

Įvadas. Siuntų pristatymo būdai. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Prekių pristatymas, įvairių siuntų siuntimas ir pristatymas žmonėms šiais laikais yra labai reikalingas. Kai aplinkui viskas yra taip greita ir informacija sklinda taip greit, žmonių poreikiai vis auga ir jiems svarbu greitis ir patikimumas. Pašto skyriai, siuntų pervežimo įmonės atvežančios siuntas per kurierius ar i įrengtus paštomatus yra vienas iš būdų kaip žmonės keičiasi informacija, perka ir parduoda įvairias prekes ir t.t norint sutaupyti laiko ir užtikrint greitą ir kokybišką pristatymą ar gavimą prie namų durų ar pašto skyriaus, arba šalia esančios parduotuvės. Tokių įmonių veikiančių vien Vilniuje yra gan daug. Šiuo tyrimu aš sieksiu issiaiškint kokiais pašto siuntų pristatymo būdais dažniausiai naudojasi žmonės.

Pristatysiu 4 labiausiai paplitusius ir labiausiai naudojamus siuntų pristatymo būdus. Kiekvienas iš jų turi savų pliusų ir minusų.

Atsiemimas Lietuvos pašto skyriuose – tai patogus būdas norint sutaupyti nes užsisakant prekes iš internetinio puslapio ir pristatyma pasirinkus į pašto skyrių ir iš ten pačiam žmogui pasiemant tai kainuoja mažiausius pinigus todėl tai yra patogu ir naudinga žmonėms norintiems sutaupyti, tačiau trūkumai yra jog pašto skyrių nėra tiek daug ir todėl jie yra nutolia nuo namų, bei atima laiko nuvykimas i pašto skyrių, tai nėra greičiausias būdas gauti siuntą.

Pristatymas į namus (registruotu paštu) – siuntimas registruotu paštu yra labai patogus ir nėra brangus, jums paštininkas pristatys į namus arba pašto dėžutėje paliks lapuką su kuriuo galėsite pasiimti iš pašto skyriaus artimiausio. Registruotu paštu gauti siuntas yra dar patogu nes po užsakymo patvirtinimo asmeniui būna suteiktas siuntos kodas, pagal kurį gali sekti siuntos kelią post.lt puslapyje. Dar registruotu paštu galima būti siunčiamą per kurjerį ir tokias paslaugas teikiančiomis įmonėmis kurios užsiemą siuntų pristatymų ne tik paštomatais bet ir registruotu paštu, tačiau už kurjerio paslaugas yra taikomas atitinkamas mokestis kurio dydis jau priklauso nuo kiekvienos įmonės teikiančias tokias paslaugas.

  • Logistika Tyrimai
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Donatas
  • 13 puslapių (1942 žodžiai)
  • Logistikos tyrimai
  • Microsoft Word 71 KB
  • Kiekybinis tyrimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Kiekybinis tyrimas. (2016 m. Gegužės 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/kiekybinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 19:51