Kiekybinių sprendimų metodai kursinis darbas


Įvadas. Koreliacinė regresinė analizė. Tyrimo tikslai. Pradiniai duomenys. Koreliacinė analizė Y su kiekvienu X1,. , XAtrinkti X1,…, X5 regresinei analizei atlikti. Porinė regresinė Y su kiekvienu X1, X3, XDaugianarė koreliacinė regresinė analizė. Gautų rezultatų aprašymas. Tyrimo rezultatų pavyzdžiai. Prognozavimas. Slenkančio vidurkio. Eksponentinis išlyginimo metodas. Gamybos planavimo uždavinys. Gamybos planavimo uždavinio sudarymas ir grafinis jo sprendimas. Uždavinio sprendimas su SOLVER pagalba.

Keičiantis laikams, keičiasi suvokimas apie mus supančius dalykus. Nenuostabu, jog modernėjanti visuomenė stetgiasi surasti būdą, kaip supaprastinti vienokį ar kitkį atliekamą procecą. Šiame kursiniame darbe remiantis „Microsoft Exel“ programa nuosekliai atliksiu tam tikrus veiksmus. Pasirinkau „Vičiūnų restoranų grupė“ - „Charlie pizza“ restoraną, sugalvojau kintamuosius pagal kuriuos kursinio darbo eigoje atliksiu eilę veiksmų t.y.atliksiu koreliacinę analizę y, atrinksiu kintamuosius regresinai analizei, atliksiu porinę regresinę analizę, taip pat daugianarę koreliacinę regresinę analizę. Sekančioje kursinio dalyje pateiksiu skaičiavimus ir duomenis atlikus slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo metodais taip pat vidutinės kvadratinės paklaidos. Galiausiai pristatysiu ir ištirsiu savo pačios sudarytą gamybos planavimo uždavinį atliktą dviem būdais graFiškai ir su SOLVER.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 132 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (2041 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aistė
  • Kiekybinių sprendimų metodai kursinis darbas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kiekybinių sprendimų metodai kursinis darbas. (2013 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekybiniu-sprendimu-metodai-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 12:52
×