Kiekybinių sprendimų metodai


Kiekybiniai sprendimų metodai. Kiekybiniu sprendimu metodai kursinis. Kiekybiniai sprendimo metodai kursinis. Porinė regresinė analizė. Stochastinis ryšys. Kiekybiniai sprendimu metodai kursinis. Stochastine priklausomybe. Kiekybinių sprendimu metodu kursinis darbas. Kiekybiniai sprendimu metodai kursinis darbas. Kiekybiniu sprendimu metodu kursinis.

Šiuolaikinėje nuolat besivystančioje visuomenėje susiduriame su itin skirtingais ir vienas nuo kitos priklausančiomis problemomis. Kad pasiektūme vieno svarbaus aspekto reikia patobulinti dar daugybė kitų. Kadangi paprastam žmogui sunku suvokti kas nuo ko priklauso, o sprendimai priimami lemia vis didesnį vaidmenį skirtingose srityse. Todėl šalia tradicinės ekonominės analizės ir valdymo metodų, kurių vienų jau nebepakanka šiuolaikinėms problemoms spręsti, greitai plinta vis naujų kiekybinių metodų, leidžiančių naudoti kompiuterius, taikymas ūkio subjektų valdymo uždaviniams spręsti. Kursinio darbo užduotis. I dalis įvadas. Koreliacinė regresinė analizė. Tyrimo tikslai. Koreliacinė analizė. Teorinis aspektas. Nepriklausomų kintamųjų atrinkimas regresinei analizei atlikti. Koreliacinė analizė. Vidurkis. Dispersija. Kvadratinis nuokrypis. Koreliacija. T kriterijus. Porinė regresinė analizė. Koeficientai. Grafikai. Regresijos dispersija ir likutinė. Fišerio pasiskirstymo dėsnis. Daugianarė regresinė analizė. Determinacijos koeficientas. Aprašymas gautų rezultatų ir taikymo pavyzdžiai. Ii dalis gamydos uždavinys išspręstas grafiškai. Išspręstas naudojant programą solver.

šio darbo tikslas yra išnagrinėti pasirinktus kintamuosius, Kas lemia Lietuvos respublikoje gimstamumą bei kam daro gimstamumas įtakos. Nes kiekvienas veiksnys turi atoveiksmį. Todėl ieškosiu ryšių padarydama koreliacinę analizę, porinę regresinę analizę, daugianarę koreliacinę regresinę analizę, taip pat atliekant prognozę slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo metodu.

Koreliacinės analizės tikslas –nustatyti, ar tarp nagrinėjamų kintamųjų egzistuoja priklausomybė – stochastinis ryšys. Stochastiniu vadinamas atsitiktinis procesas, kurio rezultatas nėra žinomas iš anksto ir yra nulemtas daugelio jėgų sąveika. Atsitiktiniai reiškiniai leidžia tyrinėti ir ieškoti dėsningumų. Tai daroma pagal turimus statistinius duomenis skaičiuojant koreliacijos koeficientą ir įvertinant jo reikšmingumą.

Regresinės analizės tikslas – nustatyti stochastinio( ryšio tarp dydžių x ir y formą ir analitinę išraišką. Tai daroma parenkant kreivę, geriausiai aprašančią statistinių taškų visumą, ir įvertinant šios kreivės adekvatumą realiai padėčiai.

Stochastinė priklausomybė – tai tokia priklausomybė, kai nėra vienareikšmiškos atitikties tarp nepriklausomojo ir priklausomojo kintamojo reikšmių, tačiau galima teigti, jog, kintant nepriklausomam kintamajam x, kinta priklausomojo kintamojo y tikimybinis pasiskirstymas. Šiųpagrindinis tyrimo tikslas yra išsiaiškinti kaip gimstamumą Lietuvos respublikos teritorijoje įtakoja tokie veiksniai kaip: gyventojų skaičius, natūrali gyventojų kaita, išmonatūrali gyventojų kaita – tai gyventojų skaičiaus, sudėties pakitimai, susiję su gimimais ir mirimais. Natūralus gyventojų prieaugis – skirtumas tarp gyvų gimusiųjų ir mirusiųjųskaičiaus.

Išmokų šeimoms, auginančioms vaikus, gavėjų skaičius – asmenų skaičius kurie gavo pašalpas už mažamečio vaiko auginimą.

Bvp - bendrasis vidaus produktas yra vienas iš rodiklių parodančių tam tikros teritorijos ekonomikos lygį. Bendrasis vidaus produktas yra apibrėžiamas kaip galutinė prekių ir paslaugų sukurtų šalyje rinkos vertė per tam tikrą laiko tarpą.

  • Microsoft Word 121 KB
  • 2010 m.
  • 30 puslapių (4637 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renatas
  • Kiekybinių sprendimų metodai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kiekybinių sprendimų metodai. (2010 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekybiniu-sprendimu-metodai.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 07:57
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo