Kiekybinių sprendimų pagrindų kursinis


Koreliacine analize su excel. Regresinė analizė excel. Porine koreliacine analize excel. Solver jautrumo analize excel. Excel koreliacine regresine analize. Kaip atlikti koreliacine ir regresine analize excel. Kaip atlikti koreliacine analize su excel. Excel kursinis darbas. Kiekybiniu sprendimu pagrindai. Regresijos analize excel.

Koreliacinė regresinė analizė. Tyrimo tikslai. Koreliacinė analizė y su kiekvienu x. Porinė regresinė analizė. Daugianarė koreliacinė regresinė analizė. Aprašyti gautus rezultatus. Atlikti prognozę slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo metodais, apskaičiuoti vidutines kvadratines paklaidas. Naudota literatūra.

Mano tyrimo tikslas atlikti koreliacinę analizę ir nustatyti ar egzistuoja stochastinė priklausomybė tarp pasirinkto Y ir jį itakojančių veiksnių. Nustatyti, kaip įtakoja bedarbių skaičių Lietuvoje (Y) šie veiksniai: Gyventojų skaičius (x1), BVP 1 gyv., (x2), Tikėtina mokymosi trukmė (x3), Emigrantai (x4), Nedarbo lygis gyventojų užimtumo tyrimo duomenimis, % (x5). Pagal statistinius 2000 - 2011 metų duomenis apie bedarbių skaičių Lietuvoje ir jį įtakojančius veiksnius, sudaryti lentelę, atlikti koreliacinę analizę Y su pasirinktais X-ais, atrinkti X-us regresinei analizei atlikti, atlikti porinę regresinę analizę Y su kiekvienu X-u, atlikti daugianarę koreliacinę regresinę analizę Y su atrinktais X-ais, panaudojant Microsoft Offise Excel funkcijas, aprašyti gautus rezultatus. Parašyti galutines tyrimo išvadas. Sudaryti ir ištirti gamybos planavimo uždavinį (grafiškai ir su Excel funkcija Solver), aprašyti jautrumo analizės rezultatus.

  • Microsoft Word 315 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (1920 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edita
  • Kiekybinių sprendimų pagrindų kursinis
    10 - 1 balsai (-ų)
Kiekybinių sprendimų pagrindų kursinis. (2012 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiekybiniu-sprendimu-pagrindu-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 01 d. 23:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo