Kiergekoras pseudonimai ir jų problematika


Lietuvos rasytoju pseudonimai. Mykolaicio putino pseudonimas.

Pseudonimų problematika s. Kiergekoro kūriniuose. Kirkegoras ir jo pseudonimai. Pseudonimų problematika jo kūriniuose. Kirkegoras vienas įdomiausių rašytojų. Šopenhaueriškas susvetimėjimas. Kalbėdami apie kirkegoro kūrinius ir norėdami išlikti tikslūs turime pilnai įvertinti jų nesistemingumą. Pirmiausiai norėčiau išsiaiškinti ką reiškia žodis pseudonimas. Autoriai kartais jaučia pareigą slėptis po savo sugalvotų pseudonimų kaukėmis. Pasiduoda savo epochos literatūrinei madai ir žaidžia sudėtingą literatūrinių mistifikacijų žaidimą. Žaidimas su pseudonimais padeda kirkegorui atsiriboti. Kirkegoro kūriniuose visi pseudonimai yra skirtingos asmenybės. Dienoraštyje kirkegoras džiaugiasi. Kirkegoras sudaro įspūdį, kad jis nėra paskelbtų darbų autorius. Koks kirkegoro santykis su savo herojais. Pasak bachtino, autoriaus santykis su herojumi gali būti dvejopas. Kažką panašaus galime sutikti nūdienos virtualioje erdvėje. Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą. Išvados:. Literatūra:.

S.Kirkegoras vienas įdomiausių rašytojų, jis laikomas egzistencializmo pradininku, jis kaip ir F.Nyčė, nenorėjo savo kūrybos suvaržyti kažkokiuose sistemos rėmuose. Tik Nyčė veikė makro lygmeniu ir bandė pakeisti pasaulio konfigūraciją o, tuo tarpu, Kirkegoras bandė veikti mikro lygmeniu, bandydamas rasti kuo arčiau tobulumo esančią individualią komunikaciją su Kristaus asmeniu ir Dievu. Tai galime teigti, kad šie rašytojai skiriasi tik nesistemingumo mąstais. Bet kyla klausimas: kam S.Kirkegorui ieškoti kažkokių kardinaliai naujų būdų suvokti save?

Sorenas Kirkegoras nuo pat mažumės buvo auklėjamas kaip krikščionis. Taip atsitiko dėl to, jog vieną dieną jo tėvas prakeikė Dievą, bet nuo tos akimirkos jam pradėjo labai sektis, todėl jis matė pareigą nenutolti nuo Dievo ir todėl visus savo vaikus išauklėjo kirkščionimis. Dėl to visiškai nekeista, kad Kirkegoras visą savo kūrybą pašventė vienam tikslui – tapti krikščionimi.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (2988 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gedas
  • Kiergekoras pseudonimai ir jų problematika
    10 - 3 balsai (-ų)
Kiergekoras pseudonimai ir jų problematika. (2013 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiergekoras-pseudonimai-ir-ju-problematika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 08:39
×