Kieto šampūno gamybos organizavimas ir technologija


Kursinio darbo pristatymas. Kieto šampūno gamybos organizavimas ir technologija. Įvadas ,,lush“ charakteristika ir tikslai. Įvadas. Natūralūs produktai yra vis labiau vertinami visame pasaulyje. Charakteristika. Lush” yra mažmeninė kosmetikos priemonių įmonė. Produktų. Nomenklatūra. Gamyboje naudojami įrenginiai. Daugelis produktų yra. Tiekėjai ir žaliavos. Darbuotojai. Darbuotojai yra suskirstyti. Vartotojai. Pasaulinė vartotojų rinka turi maždaug 800 parduotuvių 50- yje pasaulio šalių 2014 m. Konkurentai. The body shop“. Išvados. Lush“ kosmetikos produkciją sudaro vonios bombos. Literatūros sąrašas.


Įvadas; ,,lush“: charakteristika ir tikslai; poduktų nomenklatūra; gamyboje naudojami įrenginiai; tiekėjai ir žaliavos; darbuotojai, vartotojai ir konkurentai; kieto šampūno gamybos schema. išvados; literatūros sąrašas.

Natūralūs produktai yra vis labiau vertinami visame pasaulyje, nes žmonės nori vartoti produktus be sintetinių medžiagų ir konservantų. Kosmetiką gaminančios įmonės taip pat bando gaminti kuo natūralesnius produktus, kad patenkintų šiuos žmonių poreikius. Šios prezentacijos tikslas- apžvelgti ,,Lush“ įmonės gamybos organizavimą ir pasirinkto produkto (kieto šampūno) gamybos technologiją.

Daugelis produktų yra gaminami rankomis, atsargiai ir dėmesingai- tai padidina gaminio kokybiškumą ir sumažina nuostolius; ,,Lush“ gamybos procese naudoja: įvairius metalinius dubenis, plastikines formeles, trintuvus, rankinius maišytuvus, smulkintuvus, mikserius, skysčių virimo ir pilstymo aparatus;.

Darbuotojai yra suskirstyti į komandas, kurios turi skirtingas pareigas ir atlieka skirtingus darbus. Taip darbuotojams yra lengviau dirbti ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

  • MS PowerPoint 3295 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (400 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Kieto šampūno gamybos organizavimas ir technologija
    10 - 2 balsai (-ų)
Kieto šampūno gamybos organizavimas ir technologija. (2018 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kieto-sampuno-gamybos-organizavimas-ir-technologija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 06:30
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo