Kinas ir Politika


Kinas ir Politika. Kinas. Tarp dviejų pasaulinių karų Europoje ir JAV išpopuliarėjo dokumentinis (istorinis) ir fantastinis kinas. Vienas žymiausias rusų režisierius – Sergėjus Eizenšteinas yra pastatęs filmą. Šarvuotis Potiomkinas. Labiausiai kino pramonė. Voltas Disnėjus – buvo pirmas animacinių filmų kūrėjas. Pasaulinės šlovės sulaukė – aktorius Čarlis Čaplinas ir jo filmai. 3-iame dešimtmetyje kino teatruose pradėti rodyti filmai. Politikos poveikis kultūrai. 4-ajame dešimtmetyje stiprų poveikį visai Europos kultūrai padarė A. Komunistai viešai propagavo visų žmonių lygybę. Ir 4 dešimtmetyje buvo labai aptarinėjamos kelionės į Sovietų Sąjungą. 1939 m. JAV inteligentai paskelbė pareiškimą.

Labiausiai kino pramonė klestėjo JAV, Holivude. 1920 m. veikė garsios kompanijos : ,,Paramount’’ , ,,Fox’’ , Warner Bros’’.

Voltas Disnėjus – buvo pirmas animacinių filmų kūrėjas. Garsiausias jo sukurtas animacinis herojus – peliukas Mikis.

Pasaulinės šlovės sulaukė – aktorius Čarlis Čaplinas ir jo filmai. Dėl jo paties valios iki 1940m. filmai dar buvo begarsiai.

3-iame dešimtmetyje kino teatruose pradėti rodyti filmai. Tai buvo nauja pramoga. 4-ajame dešimtmetyje populiarūs tapo vesternai, melodramos, istorinės biografijos.

Komunistai viešai propagavo visų žmonių lygybę,brolybę,tolerancija.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1017 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (240 žodžiai)
  • Gabija
  • Kinas ir Politika
    10 - 2 balsai (-ų)
Kinas ir Politika. (2014 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kinas-ir-politika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:38
×