Kinas kaip ginklas


Priklausomybė nuo kino , arba kaip mes gyvename kino režimu rengė domantas š. Kinas kaip ginklas. Kaip mus veikia kinas. Kinas mus visus veikia , tam nereikia įrodymų. Istorija. Štai, tarkime, Šiaurės Korėjoje praktiškai ištisą parą sukami patriotiniai filmai. Vartojimas. Kine kaip ir visur gausu reklamų kurios vienaip ar kitaip veikia mūsų mastymą. Kinas kaip ginklas veikia mūsų pasamone. Provokacijos kine pavyzdžiai. Nepasiduok kino priklausomybei, neleisk , kad tavo gyvenimą valdytų kinas.

Kinas mus visus veikia , tam nereikia įrodymų, stengiamės gyventi , ir imti pavyzdy iš to ka matome iš ekrano , ypač tai būdinga holivudiniams filmams , kurie mus moko , ir skatina vartoti , būti tokiems kaip visi , žiurėti tai , ką daro kino žvaigždės ,kaip pavyzdys naujausia mašina , kojos ant stalo , bei visa kita , kas mus žlugdo .Tam , kad nebūtume tokie kaip visi turėtume skirti dėmėsio daugiau ne kinui , bet vidiniam gyvenimui. Geriausiu atvėju plėsti savo mastymą skiriant dėmėsi seniems filmams , antrojo pasaulinio karo filmams , iš kurių galime pasimokyti kaip iš klaidų .Galiu drąsiai teigti , jok kiekvienas esame mažiau ar daugiau priklausomi nuo kino .Kinas , kuris kuriamas šiuolaikiniame amžiuje mus skatina būti tokiems kaip visi , tačiau ar tam verta pasiduoti ? Turėkime savo nuomone , neimkime pavyzdžio iš kvailų filmų, nuo kurių durnėjame .

Kine kaip ir visur gausu reklamų kurios vienaip ar kitaip veikia mūsų mastymą, pamatę reklamą apie nauja prekę iškart bėgame jos pirkti vietoj to ,kad apgalvotume ar tikrai mums jos reikia .Kine gausu vietų , kuriose mes suvokiame kaip pavyzdy , geriau imkime pavyzdy iš knygų , kurias rašė žmonės tam , kad šviestų kitus , tam , kad nebūtume tokie kaip visi , galėtume remtis ivairių herojų patyrimais , istorijomis.

  • MS PowerPoint 341 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (581 žodžiai)
  • Domantas
  • Kinas kaip ginklas
    10 - 7 balsai (-ų)
Kinas kaip ginklas. (2015 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kinas-kaip-ginklas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 10:08
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!