Kinas skaidrės


Kino istorija skaidrės. Skaidres apie kina. Tarpukario animacija.

Kino galia. Kultūros sritis, apimanti kūrybinę, gamybinę. Savo gyvavimo pradžioje buvo laikomas tik pramoga. Ilgainiui išsivystė į atskirą meno rūšį. Dabar tai yra menas. Hollywood. Žinomas kaip kino studijų ir žvaigždžių centras. Pirmoji komercinė televizija įsikūrė. Pirmieji filmai. Seniausiu išlikusiu kino filmu laikomas. Celiulioidinė juosta. Nebylusis kinas. Garsinis kinas. Warner bros sukūrė sistemą. „vitaphone“. Pasirodė pirmasis vaidybinis filmas. Filmui sulaukus pasisekimo. Čarlis čaplinas. Vienas žinomiausių xx a. Aktorių ir. Režisierių. Sukūrė ir vaidino daugybėje filmų. Čaplinas gavo du oskaro apdovanojimus. Greta garbo. Švedų kilmės. Jav aktorė. Dažniausiai vaidino kenčiančias,. Paslaptingas moteris. Apdovanota „laisvės medaliu". Garbės legiono" ordinu. Žvaigždė mėgo išgerti. Marlena dytrich. Tarpukario animacija. Peliukas mikis.

Žvaigždė mėgo išgerti. Dienos norma – trys stikliukai stipraus gėrimo, o per koncertų pertraukėles mėgdavo siurbčioti viskį. Kartą padaugino ir nuo scenos įkrito į orkestro duobę. Dėl rūkymo nusilpo Dietrich kraujas, o aukštakulniai tiesiog pūdė kojas. Bet ji ir toliau koncertavo – kartais po jos koncertų ovacijos trukdavo iki valandos. Ji patekdavo į skandalus kiekvienoje šalyje. JAV, kur visi nustėro išvydę Marlene'ą vaidinančią vilkint vyrišku kostiumu, aktorė buvo išprašyta iš kazino. Londone ne vienas viešbutis nedrįso jos įsileisti – sklido gandai, kad ji lesbietė, baimintasi suteršti reputaciją.1977m. Sutiko išeiti iš savo vienumos ir suvaidinti trumpą epizodą filme „Meilužis".

Viktorija Spūdytė, Alma Samoškaitė, Rasa Mašinauskaitė, Gabrielė Šleiniūtė, Saulenė Barauskaitė.

  • Kinas Skaidrės
  • MS PowerPoint 11370 KB
  • 2013 m.
  • 34 puslapiai (1297 žodžiai)
  • Sigenx
  • Kinas skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Kinas skaidrės. (2013 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kinas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:23
×