Kineziterapija po vieno kiaušintakio ir kiaušidės pašalinimo operacijos


Kineziterapija po vieno kiaušintakio ir kiaušidės pašalinimo operacijos. Kiaušintakis. Kiaušintakis (lot. tuba uterina, dar vadinamas Falopijaus vamzdžiu. Kiaušidė. Kiaušidė (lot. ovarium) - tai porinė moters lytinių organų liauka. Kiaušintakio ir kiaušidės pašalinimo operacija. Kiaušidžių pašalinimas yra. Kiaušidžių ir kiaušintakių pašalinimas. Kiaušidžių ir kiaušintakių. Kineziterapija yra pagrindinė reabilitacijos grandis siekianti atnaujinanti pagrindinius fiziologinius funkcinius pajėgumus. Pratimai. Kėgelio pratimai lavina. Pratimas stiprinantis pilvo ir dubens raumenys atsigulame ant nugaros. Literatūra. Bendroji akušerija. Kineziterapija nėščiosioms ir ginekologinėmis ligomis sergančioms moterims.


Kiaušidžių pašalinimas yra chirurginė procedūra kurios metu yra pašalinama vieną arba abi kiaušidės su kiaušintakiais. Kiaušintakiai pašalinami kartu dėl to, nes turi bendrą kraujo pritekėjimas su kiaušidėmis.

Kiaušidžių ir kiaušintakių pašalinimas gali būti atliekamas esant: Kiaušidžių abscesui Kiaušidė Kiaušidžių vėžiui Endometriozei Kiaušidžių augliams ar cistoms Siekiant sumažinti tikimybe susirgti kiaušidžių ar krūties vėžiu.

Pratimas stiprinantis pilvo ir dubens raumenys: atsigulame ant nugaros, ištiestas ir šiek tiek praskėstas kojas užkeliame ant kamuolio.Keliame dubenį aukštyn, palaikome kelias sekundes, nuleidžiame žemyn. Pratimas kvėpavimui: Atsisėdame ant kamuolio. Pilnai įkvėpiant rankas keliame į viršų, o pilnai iškvėpiant nuleidžiame žemyn.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 2776 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (331 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erivik
  • Kineziterapija po vieno kiaušintakio ir kiaušidės pašalinimo operacijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Kineziterapija po vieno kiaušintakio ir kiaušidės pašalinimo operacijos. (2017 m. Birželio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kineziterapija-po-vieno-kiausintakio-ir-kiausides-pasalinimo-operacijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:36
×