Kineziterapijos nauda visuomenėje


Įvadas. Kas yra kineziterapija. Kineziterapijos rūšys. Aktyvioji kineziterapija. Pasyvioji kineziterapija. Kineziterapijos metodai. Vaikų ir kūdikių kineziterapija. Išvados. Literatūros sąrašas.

Žmonės nuolatos susiduria su įvairiomis judėjimo problemomis, kadangi judesys yra ypatingai svarbus kiekvienam iš mūsų, tam mes turime rūpintis savo sveikata. Taigi kineziterapija yra vienas iš būdų padedantis palaikyti normalias organizmo judėjimo funkcijas ir jas atstatyti.

Darbo tikslas – Išsiaiškinti kas yra kineziterapija ir kaip ji gali padėti kiekvienam iš mūsų.

Darbo uždaviniai:

Susipažinti su kineziterapija ir jos gydymo metodais.

Išsiaiškinti, nuo kokių negalavimų išsivaduoti padeda kineziterapija.

Sužinoti kuo kineziterapija naudinga vaikams ir kūdikiams.

Kaip jau ir buvo minėta, kineziterapija pritaikoma pagal pacientų poreikius, todėl ji turi atskirus gydymo metodus.

TENS ir FES procedūra (elektroterapijos būdai);

Taigi kineziterapija gali padėki kiekvienam iš mūsų, turinčiam įvairių negalavimų. Jos metodai paprasti ir veiksmingi, didelė dalis procedūrų sėkmės priklauso nuo paciento.

Kineziterapija padeda žmonėms, kurie turi širdies veiklos ir kraujotakos sutrikimų, išsiplėtusių venų, užkalkėjusių kraujagyslių širdies ydos, problemų, tap pat padeda turintiems laikysenos sutrikimų, pakitusių sąnarių funkcijų ar asmenims patyrusiems traumas.

Kineziterapija ypač veiksminga ir naudinga vaikams bei kūdikiams. Procedūrų metu atstatoma ydinga kūno laikysena, vystoma raumenų veikla, svarbi psichologinei vaiko raidai.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (890 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Kineziterapijos nauda visuomenėje
    10 - 4 balsai (-ų)
Kineziterapijos nauda visuomenėje. (2015 m. Liepos 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kineziterapijos-nauda-visuomeneje.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 01:41
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo