Kineziterapijos poveikis rankos funkcijos sergant reumatoidiniu artritu


Kineziterapijos poveikis rankos funkcijos sergant reumatoidiniu artritu.

Išvadų šiame darbe yra pateikta tiek kiek išsikelta uždavinių, neatsižvelgiant į tai, kad uždavinius reiktų koreguoti. Gerai, kad išvadose nėra citavimo, nuorodų į metus, skaitinių reikšmių bei iliustracijų. Tačiau jos per siauros, neinformatyvios ir neišsamios, reiktų daugiau aprašyti.

Baigiamojo darbo rekomendacijos. Rekomendacijos turi būti orientuotos į konkretų adresatą – konkrečios srities praktikus, pacientus/klientus. Šiuo atveju, į pacientus ir kineziterapeutus. Kiekvienam konkrečiam adresatui turi būti pateikiamos kelios įvykdomos, realios rekomendacijos. Autorius turėjo pateikti rekomendacijas ir pacientams, ką jie gali atlikti patys namuose, ko jiems vengti ir t.t. Nes šiame darbe rekomendacijos surašytos tik kineziterapeutams, nors to ir nėra nurodyta, bet perskaičius galime tai suprasti.

Beje, darbo kokybė šiame darbe yra vidutiniška. Labai rėžia akį jog, tituliniame puslapyje parašytas netikslus žodis „UNIVERISTETAS“, galbūt tai paprastas apsirikimas, bet prieš pristatant darbą jis turi būti idealus ir be klaidų. Be šios menkos klaidos tekstas yra parašytas taisyklinga lietuvių kalba, nėra stiliaus klaidų. Yra pateiktas nuoseklus ir rišlus tekstas, cituojami autoriai ir jų mintys. Skyriai ir poskyriai yra nuoseklūs ir siejasi vienas su kitu. Kiekvienas teorinę dalį sudarantis skyrius turi baigtis 1-2 sakinių apibendrinimu, to nėra šiame darbe nėra.

  • Medicina Recenzija
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (968 žodžiai)
  • Indrė
  • Kineziterapijos poveikis rankos funkcijos sergant reumatoidiniu artritu
    10 - 7 balsai (-ų)
Kineziterapijos poveikis rankos funkcijos sergant reumatoidiniu artritu. (2015 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kineziterapijos-poveikis-rankos-funkcijos-sergant-reumatoidiniu-artritu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:50
×