Kinijos piramidės


Kinu piramides. Referatai apie kinija. Apie kinija skaidres. Baltoji kinu piramide. Kinijos gyventojai skaidres. Referatas kinija. Kinija referatas. Piramide skaidres. Baltoji piramidė. Kinu virtuves skaidres.

Kinija. Kinijos piramidės. Radiniai prie piramidės. Daugelis lietuvių, galbūt paprasčiausiai dėl informacijos stokos, kiniją pažįsta tik kaip technologijų ir kažkokių keistų žmonių šalį. Kažkodėl ir žiniasklaida stengiasi išpūsti visokias keistenybės, kad ir "šunų valgymą", išties, kinijoje yra mažyte saujelė žmonių (pora dešimčių, prie bendro gyventojų skaičiaus tai lygu nuliui) priklausančių sektai ir nieko bendro neturinčių su kinijos kultūra, kurie išties taip elgiasi.

Daugelis Lietuvių, galbūt paprasčiausiai dėl informacijos stokos, kiniją pažįsta tik kaip technologijų ir kažkokių keistų žmonių šalį. Kažkodėl ir žiniasklaida stengiasi išpūsti visokias keistenybės, kad ir šunų valgymą , išties, kinijoje yra mažyte saujelė žmonių (pora dešimčių, prie bendro gyventojų skaičiaus tai lygu nuliui) priklausančių sektai ir nieko bendro neturinčių su kinijos kultūra, kurie išties taip elgiasi. Tačiau, pasižvalgę po Lietuvėlę ir sektas dar ne to rastumėm! Dauguma kiniečių - labai protingi ir išsilavinę žmonės, žinoma, šalis didelė , joje yra visko , ir turto ir skurdo, bet kur to nėra? Visgi ir žmonės, ir gamta, ir kinijos kultūra sudaro pasakiškai savitą, įdomų pasaulį, kontrastingą pasaulį.

Tai unikalus kraštas! Siūlyčiau kiekvienam pasidomėti šia rytų šalimi su nepakartojamo grožio gamta, fantastiškais kalnais, gilia kultūra, istorija, paslaptimis ir, be abejo, virtuve. Kinija įdomi tiek geografiniu požiūriu, kelionės joje palieka neišdildomą įspūdį, tiek istoriniu, tiek dvasiniu  aspektu (vienos anksčiausių civilizacijų susikūrė kinijoje, rytų kovos menai, dvasiniai mokymai taip pat sklinda iš kinijos, netgi arbata ir sugalvota kinijoje! Nekalbant jau apie kinų mediciną, ir panašius dalykus. ). Žodžiu rasti joje galkinijoje, xi’an miesto apylinkėse yra daugiau nei 100 piramidžių. Iki šiol jos mažai buvo žinomos pasauliui, tačiau kinijai po truputį atveriant sienas viskas ima keistis. (kaip ir pačios kinijos požiūris turistų atžvilgiu).

Ar jos buvo naudojamos kaip imperatorių laidojimo vietos? Ar turi ryšį su žvaigždėmis? Yra teorijos teigiančius abu dalykus.

Pirmą kartą piramidės aprašytos 1912m kai du australų pirkliai centrinėje kinijos dalyje skrisdami virš qin chuan lygumos pastebėjo daugiau nei šimtą piramidžių. Pasiteiravę apie jas vietiniame budistų vienuolyne, gavo atsakymą, jog pasak seniausių vienuolyno įrašų jos yra labai senos . Kadangi patys užrašai yra maždaug 5,000m. Senumo, galima tik spėti apie piramidžių amžių.

įdomu tai, jog vienuolyne pasakojo, kad piramidės dar iš senųjų imperatorių laikų, kai imperatoriai mėgdavo pabrėžti, kad piramides pastatę ne žemiečiai, o dangaus sūnūs , atūžę į šią visos piramidės qin chuan lygumose yra nuo 25 -100 metrų aukščio. Išskyrus vieną, didžiąją baltąją piramidęqin ling shan ii pasaulinio karo pabaigoje (1945m. ). Kažkokiu paslaptingu būdu fotografija 45 metus buvo dingusi jav karinių pajėgų bylose.  .

  • Microsoft Word 99 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (884 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kinijos piramidės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kinijos piramidės. (2011 m. Liepos 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kinijos-piramides.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:24
×