Kinijos ryšiai su Europa


Kinijos ryšiai su Europa. Per gana trumpą. M. Tyrimai rodo, kad Kinijos rinkos plėtra ir toliau bus naudinga ES ūkio subjektams. Kinijos importo tarifai žymiai sumažėjo šaliai įstojus į PPO. Daugelyje pramonės sektorių Kinija yra nustačiusi vietinius reikalavimus. Su Kinijos Liaudies Respublika diplomatiniai santykiai užmegzti 1991 m. Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimas - svarbus mūsų ekonomikos ateities faktorius. Jau ne pirmus metus Lietuvos įmonės randa nišas savo produkcijai Kinijos rinkoje. Šiuo metu Kinijoje yra platinama daugiau nei 700 Lietuvoje gaminamų biotechnologijų gaminių. Ačiū, kad nepatingėjote paskaityti.

Daugelyje pramonės sektorių Kinija yra nustačiusi vietinius reikalavimus, apribodama ES eksportą ir nesąžiningai padėdama vietos pramonės įmonėms. Europos eksportuotojai į Kiniją susiduria ir su netarifinėmis kliūtimis, tokiomis kaip produktų sertifikavimo tvarka, jų žymėjimo standartai, importo patvirtinimo reikalavimai ar vėlavimas atlikti muitinės formalumus.

  • MS PowerPoint 3264 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (441 žodžiai)
  • Goda
  • Kinijos ryšiai su Europa
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kinijos ryšiai su Europa. (2015 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/kinijos-rysiai-su-europa.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 15:13
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo