Kiniskas modulinis origami


Kiniskas modulinis origamis. Modulinis origami 2015 metu origami.

Kiniškas modulinis origami. Apie kiniška modulini origami Kaip padaryti 1 detalę? Modulinis sujungimas. Apie modulini origami. Kinijos Popieriaus lankstymo ar 3D origami yra modulinės origami tipo. Modulį pagaminti nėra sunku. Galima nauduoti įvairaus dydžio popierių. Lapelį lenkiame pusiau, kaip pažymėta linija. Vėl lenkiame pusiau ir atlenkiame atgal. Modulių sujungimas. 1-2 eilės. Paimkite 2 modulius ir sudėkite vieną šalia kito. Eilė. Antrą ir trečią modulius užmaukite kaip parodyta (į abi kišenėles). Pirmą ir paskutinį modulį užmaukite ant vieno galiuko, likusius- ant dviejų. 5-9 eilė. 5-9 eilės daromos taip pat kaip ir ketvirtoji. Pelekai. Ant parodytų galiukų vienas po kito užmaukite 4 modulius. Užmaukite modulius kaip parodyta strelytėmis. Uodega. Pirmą modulį užmaukite ant vieno galiuko. Žuvytės užbaigimas. Priklijuokite akį. Jūsų žuvytė baigta!

Apie kiniška modulini origami Kaip padaryti 1 detalę? Modulinis sujungimas.

Kinijos Popieriaus lankstymo ar 3D origami yra modulinės origami tipo. Čia, popieriaus sulankstytas į paprastą trikampio vienetą. Šimtai šių vienetų yra įterpiamas į vienas kito sukurti sudėtingas skulptūras. Vienetų, reikalingų skaičius priklauso nuo sudėtingumo lygio ir modelio dydžio. Paprastai tai Paimama 250 - 500 objektų padaryti gulbė ar ananaso.Kinijos popieriaus lankstymo tikriausiai buvo išrastas Kinijoje. Meno forma išpopuliarino 1993 metais, kai laivas vadinamas Aukso Rizikos atnešė nelegalių kinų imigrantus į JAV. Nors Kinijos pabėgėliai paprašė politinio prieglobsčio, jie buvo paodinti į kalėjimą. Norėdami naudoti savo laiką, Kinijos kaliniai sulankstydavo ir surinkdavo popierinius modelius. Kai kurie modeliai buvo rodomas keliaujančioje parodoje.

Ketvirtą šios eilės modulį vėl užmaukite ant vieno galiuko.

Pirmą ir paskutinį modulį užmaukite ant vieno galiuko, likusius- ant dviejų.

Ant parodytų galiukų vienas po kito užmaukite 4 modulius. Žiūrėkite kitą nuotrauką->.

Taip dabar turi atrodyti žuvelę. Tą pati padarykite ir iš kitos pusės.

  • MS PowerPoint 1012 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (329 žodžiai)
  • Jonas
  • Kiniskas modulinis origami
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kiniskas modulinis origami. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiniskas-modulinis-origami.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 11:27
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo