Kino filmai ir jų žanrai


Kino zanrai. Filmu zanrai. Kino filmu zanrai. Filmo zanrai. Filmu tipai. Kino žanras. Megstamiausias filmas rasinys. Mano megstamiausias filmas rasinys. Pagrindiniai filmu zanrai. Žymiausi aktoriai.

7 klasei. Kino filmai. Siaubo filmai. Šiurpiausi filmai. Komedijos. Geriausios komedijos. Nuotykių filmai. Geriausių šio žanro filmų penketukas. Trileris. Geriausi trileriai. Veiksmo filmai. Geriausi iš geriausių. Drama. Dramos žanro filmų penketukas. Garsiausi pasaulio aktoriai: žanras komedija. Nuotykių filmų žymiausi aktoriai. Siaubo filmų aktoriai. Veiksmo filmų aktoriai. Na, o dabar štai mano mėgstamiausias filmas. Pagrindiniai aktoriai. Filmo blogiukai. Filmo gelbėtojai.

Surinkti informaciją apie filmo atsiradimą. Surinkti informaciją apie filmų žanrus. Surinkti informaciją apie garsiausius pasaulio aktorius. Pateikti informaciją apie mėgstamiausią savo filmą.

Siaubo filmai - šiurpiausias kino žanras. Juose gąsdinama įvairiais garsais ir specialiaisiais efektais. Šiuose filmuose būna dvasių, išsigimusių žmonių, gamtos stichijų ir net ateivių iš kitų planetų. Kino teatruose siaubo filmus galima žiūrėti tik nuo 16 metų!

Komedija – yra linksmiausias filmų žanras. Joje juokiamasi iš visko. Komedijose dažnai panaudojama animacinių elementų. Labai geras pavyzdys filmas “Kaukė”. Šioje komedijoje panaudota daug animacijos elementų.Komedijų taip pat gali būti ir juodo humoro. Komedijų yra vaikams bei visai šeimai. Komedijas gali žiūrėti įvairaus amžiaus žmonės..

Mano manymu geriausios komedijos yra šios: 1.Piko valanda 2 2.Jis sako “TAIP” 3.Girtas meistras 4.Ponas Bynas 5.Kietakiaušiai.

6.Briusas visagalis 7.Boratas 8.Melagi, melagi 9. Karibų piratai 10.Kelionė po Europą.

Nuotykių filmuose vyksta daug veiksmo. Šiuose filmuose aiškiai išsiskiria geri ir blogi veikėjai. Nuotykių filmuose dažnai būna daug fantastinių elementų. Kaip antai: klabantys žvėrys, skraidantys daiktai, žmonės su paslaptingomis magiškomis galiomis. Čia taip pat gausu mitinių būtybių: elfų, nykštukų, trolių ir t.t.

1.Haris poteris ir išminties akmuo 2.Žiedų valdovas 3.Kapų plėšikė Lara Kroft 4.Kelionė į raganų kalną 5.Narnijos kronikos: liūtas, burtininkė ir drabužių spinta.

  • MS PowerPoint 1336 KB
  • 2016 m.
  • 30 puslapių (1230 žodžiai)
  • Gintare
  • Kino filmai ir jų žanrai
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kino filmai ir jų žanrai. (2010 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kino-filmai-ir-ju-zanrai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:06
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo