Kino filmo Kovotojas analizė


Kino filmo „ Kovotojas “ Warrior analizė.

Kino filmą „Kovotojas“ (Warrior) pasirinkau todėl, nes mano nuomone jis nagrinėja keletą, visuomenei opių problemų: alkoholizmas, nedarnūs santykiai šeimoje, neteisingų sprendimų pasirinkimas. Taip pat įtakos mano pasirinkimui turėjo ir asmeniniai motyvai. Žiūrėdamas šį filmą įžvelgiau nemažai detalių, kurias būtų galima palyginti su tam tikrais mano gyvenimo etapais. Šiame darbe bandysiu apžvelgti pagrindinius filmo kriterijus: režisūrą, žanrą, siužetą, pasakojimo būdą, išraiškos priemones, personažus bei problemas, kurios gali būti įžvelgtos filme. Informacija, kuri bus naudojama darbe yra surinkta iš internetinių puslapių, kino apžvalgos žurnalų bei iš interviu su filme vaidinusiais aktoriais.

Filmą režisavo 1964 metais Long Island‘e gimęs Gavin O'Connor, kuris taip pat režisavo tokius kino filmus kaip „Stebuklas“ (Miracle) ir „Puikybė ir garbė“ (Pride and Glory). Režisierius yra žinomas kaip kino dramaturgijos atstovas, todėl nenuostabu, kad „Kovotojas“ (Warrior) yra dar vienas jo kūrinys, kuris priskiriamas dramos kino žanrui. Nors filme nemažai dėmesio skiriama kovos scenoms, mes negalime pasakyti jog tai veiksmo filmas. Pagrindiniai veiksniai dominuojantys filme yra personažų asmeniniai išgyvenimai, problemos su kuriomis susiduria veikėjai ir sprendimų pasirinkimas kritinėmis akimirkomis.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1068 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šarūnas
  • Kino filmo Kovotojas analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kino filmo Kovotojas analizė. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kino-filmo-kovotojas-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:59
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo