Kino filmo refleksija Praktikantai


Kino filmo ,, praktikantai " refleksija. Kino filmo „ praktikantai “ refleksija.


Šiuolaikinės visuomenės transformacijų bei gyvenimo tempai priverčia organizacijas greitai keistis ir prisitaikyti prie kintančios organizacijų aplinkos bei besikeičiančių kliento–vartotojo poreikių. Teigiama, kad komandos gali pasiekti tokį tikslą, kurį vienam atskirai dirbančiam darbuotojui būtų sunku įgyvendinti. Taip pat galima pasakyti, kas kiekviena komanda yra grupė, bet ne kiekviena grupė yra komanda.

Įvedus komandinio darbo struktūras, kurios plačiai paplito kaip užduočių bei tikslų atlikimo, problemų sprendimo ir jų įgyvendinimo mechanizmai, pradėjo formuotis komandinio darbo vaidmuo, kuriam įtakos turėjo ryškus pokytis žmogiškųjų išteklių vadybos filosofijoje, įvykęs paskutiniajame dešimtmetyje.

Analizuojant filmą, galima teigti, kad šioje stadijoje filmo herojai – ypač vyresnieji – norėjo pasirinkti tinkamus narius, nes jie suvokė, kad nuo to, kas sudarys jų komandą, lems tolimesnį darbą ir galutinį tikslą. Todėl pradžioje jie bandė ieškoti ir jungtis prie „stipriųjų narių“, ko pasekoje jų komanda susiformavo iš „atstumtųjų“. Todėl galima drąsiai teigti, kad kartais komandą gali sudaryti atrodytų nesuderinamo charakterio žmonės. Taip, šioje stadijoje, narių elgesys buvo atsargus ir ramus, nes kiekvienas narys nežinojo, kokie nariai sudaro jų komandą. Jie vertino, vienas kitą atsargiai ir nerodė savo sąvybių.

Taip pat galima pasakyti, kad kievienas narys turėjo tikslą – gauti darbą „Google“ kompanijoje ir tas tikslas buvo bendras visai komandai.

Būtent Formavimo(si) stadijoje reikia paaiškinti grupės veiklos tikslus ir leisti žmonėms klausti ir skatinti juos tai daryti, bei sudaryti galimybių vienas kitą geriau pažinti, kad būtų nuimtas nerimas.

Analizuojant filmo „Praktikantai“ komandos silpnoji pusė galime teigti, kad buvo formavimosi stadijoje, nes tuo metu buvo skundžiamasi, kad jų „suformuota“ komanda yra „ nurašyta“, kad jos nariai yra netinkami, o ypač vyresnieji ir, kad jie yra komandai tarsi „ akmuo po kaklu „ ir tik per juos jų komanda tikrai nenugalės.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1565 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Kino filmo refleksija Praktikantai
    10 - 1 balsai (-ų)
Kino filmo refleksija Praktikantai. (2017 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kino-filmo-refleksija-praktikantai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 22:32
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo