Kino industrija kino teatre ir internete


Kino istorija. Kino atsiradimas. Kino teatrai. D. Kino teatrų kultūra. Kino teatrų problemos. Probelmų sprendimų būdai. Kinas internete- alternatyva tradiciniams kino teatrams. Internetinio kino pliusai. IŠVADOS Literatūros ir kitų šaltinių sąrašas.

Visi šie minėtieji minusai, menkina kino teatrų vardą, žmonės nėra suinteresuoti filmais. Todėl dažniausiai renkasi lengviausią kelią- filmus internete. Manau, kad taip neatsitiktų turi būti vykdomi pasikeitimai kino industrijoje.

televizijos laidą, tai ir yra manau didžiausias pliusas, kuris žmones paperka, jie tampa priklausomi nuo interneto ir jo teikiamų malonumų. Tačiau tuo pat metu, kinas netenka savo tikrosios prasmės, kinas tampa bevertis ir įprastas kaip pusryčiai. Dėl to žmonės yra nevienareikšmiškos nuomonės.

Šiais laikais kinas nėra jokia naujiena. Tai pramoga turinti gilias tradicijas. Kadangi pasaulis juda į priekį, nenuostabu, kad ir kino teatrai užleidžia pozicijas , kinui internete. Kinas internete- tai paprastas ir lengvas būdas pažiūrėti norimas laidas, serialus, filmus, savo mėgstamiausių kūrėjų darbus, kartais be jokio mokesčio. O žiūrėjimas filmų kino teatre- žmogų priverčia išeiti iš namų, pakeisti aplinką, susitikti su draugais, galimybė pažiūrėti naujausius, populiariausius šiuo metu filmus. Tačiau kita vertus- tai brangi ir kartais nekokybiška pramoga, atimanti daug laiko ir kartais suteikianti nusivylimą gautu produktu. Abi šios pramogos šiuo atveju tradicinės ir elektroninės turi savų pliusų ir minusų, todėl kiekvienas žmogus renkasi agal savo norus, poreikius ir galimybės.

  • Microsoft Word 266 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2192 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aine
  • Kino industrija kino teatre ir internete
    10 - 5 balsai (-ų)
Kino industrija kino teatre ir internete. (2015 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kino-industrija-kino-teatre-ir-internete.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 12:09
×