Kinų medicina skaidrės


Kinų medicina. Darbo tikslas Supažindinti su kinų medicinos rūšimis. Kas yra Kinų medicina? Tradicinė kinų medicina – iš kartos į kartą jau beveik 3000 metų perduodamų filosofinių. Filosofija. Tuo laikotarpiu kai. Taip pat svarbi ir penkių elementų teorija (Wu Xing). Gydymo metodai. Dažniausiai naudojami kinų medicinos metodai Akupuntūra Moksibustija Akupresūra Kvėpavimo gimnastika (cigun) Vaistažolės Tinkama mityba. Akupunktūra. Akupunktūra – tai smulkių adatų dūrimas į tam tikrus kūno taškus. Moksibustija. Atliekant akupunktūrą dažniausiai. Akupresūra. Gana plačiai naudojama ir akupresūra – technika. Kvėpavimo gimnastika (Cigun). Tai yra savęs stiprinimo ir lavinimo sistema pagrįsta 5 gyvūnų – tigro. Vaistažolės. Plačiausiai iš visų gydymo metodų yra paplitęs gydymas vaistažolėmis. Tradicinės kinų medicinos vaistai dažniausiai yra labai nemalonaus skonio. Tradicinėje kinų medicinoje maistas yra neatsiejama sveikos gyvensenos dalis. Tikima, kad kiekvienas maisto produktas yra naudingas ir maistingas. Kinų medicinos svarba. Tradicinė medicina Kinijoje yra itin svarbi. Išvados. Senovės rytiečių suvokimas apie ligą labai skiriasi nuo jos traktavimo šiuolaikinėje medicinoje. Šaltiniai. Šaltiniai Hesketh, T. , Zhu. W. X. , 1997.  Health in China. Traditional Chinese medicine one country.


Darbo tikslas: Supažindinti su kinų medicinos rūšimis, jų atsiradimo filosofija. Darbo uždaviniai: Aptarti kokiu būdu atsirado tradicinė kinų medicina. Išvardinti bei aprašyti kokias gydymo rūšys naudojo kinai. Aptarti kinų medicinos svarbą.

Dažniausiai naudojami kinų medicinos metodai: Akupuntūra Moksibustija Akupresūra Kvėpavimo gimnastika (cigun) Vaistažolės Tinkama mityba.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 7119 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1112 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Kinų medicina skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kinų medicina skaidrės. (2016 m. Gruodžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kinu-medicina-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 16:54
×