Kipro kurortų analizė


Įvadas. Kipro respublikos pristatymas. Kipro kurortai. Ayia Napa. Lankytini Ayia Napos objektai. Pafosas. Lankytini Pafoso objektai. Trodas. Lankytini Trodo objektai. Larnaka. Lankytini Larnakos objektai. Limasolis. Lankytini Limasolio objektai. Išvados. Literatūros sąrašas.


XI–XII a. Kiko vienuolynas – turtingiausias ir žinomiausias Kipro vienuolynas.

Tai trečias pagal dydį miestas Kipre, vienas svarbiausių jūros uostų. Larnaka laikoma vienu seniausių Kipro miestų. Vakarais miesto svečiai ir poilsiautojai mėgsta pasivaikščioti Larnakos paplūdimio promenada, apsodinta palmėmis. Larnakoje yra tarptautinis oro uostas. Kurortinės paslaugos: Gausus tarptautinių prekės ženklų restoranų, parduotuvių pasirinkimas; Dominuoja viešbučių teritorijoms priklausantys pakrančių paplūdimiai. Vyrauja automobilių, keturračių nuomos punktai, veikia taksi paslaugos, viešasis transportas, dviračių takai ir kt. Veikia kruizinių laivų terminalas. Ekskursijų pasiūla po istorinį Larnakos senamiestį. Platus kavinių, tavernų, naktinių klubų tinklas. Oficialiai veikia 84 apgyvendinimo įstaigos Nuo oro uosto iki Larnakos senamiesčio 7 km, iki Pafoso oro uosto 129 km. Iš Lietuvos vykdomi skrydžiai į Larnakos, Pafoso oro uostus iš Palangos, Kauno, Vilniaus. Svarbiausia miesto šventė yra Kataklysmos (Potvynio festivalis) švenčiamas vasaros pradžioje su kultūriniais renginiais.

Kipro Respublika - trečia pagal dydį Graikijos sala. Kipre gyvena apie milijoną gyventojų, iš kurių daugiausia - Graikijos kipriečiai ir gyventojai iš užsienio. Kipro sostinė ir didžiausias šalies miestas – Nikosija. Kipro Respublikoje yra 6 kurortai. Kiekvienas iš jų turi specifinius bruožus ir yra mėgiamas skirtingo amžiaus ir poreikių turistų. Išnagrinėjus Kipro Respublikos kurortus galima teigti, kad salos kurortuose dominuoja aktyvios vandens pramogos, populiarus naktinis gyvenimas.

  • Turizmas Skaidrės
  • MS PowerPoint 3721 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (1162 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ugne
  • Kipro kurortų analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Kipro kurortų analizė. (2016 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kipro-kurortu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:30
×