Kirchhoffo, konturinių srovių, superpozicijos, mazgų potencialų metodai


Mazgu potencialu metodas. Superpozicijos metodas. Konturiniu sroviu metodas. Dvieju mazgu metodas. Mazginiu potencialu metodas. Konturiniu sroviumetodas. Mazgu potencialai. Konturu sroviu metodas.

Elektrotechnikos namų darbas. Kirchhoff‘o dėsnių metodas. Uždavinio sprendimui šiuo metodu, laisvai pasirenkame ir sunumeruojame nepriklausomų kontūrų apėjimo kryptis, bei srovių kryptis. Srovių grandinėje bus tiek, kiek yra šakų. Kontūrams bei kiekvienam grandinės mazgui, išskyrus bet kurį vieną, parašome po lygtį, sudarome sistemą ir ją išsprendžiame. Matome, kad kai kurias sroves gavome su minuso ženklu. Tai reiškia, kad schemoje reikia pakeisti tų srovių kryptis ir toliau uždavinį spręsti naudojant teigiamas šių dydžių reikšmes. Apskaičiuojame šaltinių bei imtuvų galias atskirai. Apskaičiuojame šaltinių nuostolius bei juos susumuojame. Pasižiūrime į grandinę ir pagal srovių kryptis nustatome, kurie šaltiniai dirba generatoriaus, o kurie imtuvo režimu. Generatoriai yra tie šaltiniai, kurių rodyklių kryptis sutampa su srovių tekėjimo kryptimis, o imtuvai – kurių rodyklių kryptis nesutampa su srovių tekėjimo kryptimi. Apskaičiuojame generatorių bendrą galią. Sudarome galių balansą. Kontūrinių srovių metodas. Mazgų potencialų metodas. Dviejų mazgų metodas. Superpozicijos metodas.

Kirchhoffo, konturinių srovių, superpozicijos, mazgų potencialų metodai. (2014 m. Kovo 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/kirchhoffo-konturiniu-sroviu-superpozicijos-mazgu-potencialu-metodai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 12:18