Kirpejos Specialybė skaidrės


Kirpejos Specialybė. Kirpėjas aptarnauja įvairaus amžiaus klientus. Darbo aprašymas. Vyrų ir moterų kirpėjui būtinos šios asmeninės savybės kūrybiniai gebėjimai. Asmens savybės. Kirpėjo kvalifikacija reikalinga norint dirbti kirpėju privačiose kirpyklose. Klaipėdos paslaugų ir. Kirpėjus ruošia. Mokymo programa skirta. Kosmetologas Manikiūrininkas Kosmetikas Verslo vadybininkas Verslo administratorius. Giminiškos profesijos. Mokysites šių dalykų. Kirpėjo darbo technologijų Plaukų. Paruošti darbo vietą Nustatyti. Atlikti plaukų. Baigus mokyklą išduodamas brandos atestatas ir profesinio mokymo diplomas. Baigęs kirpėjo mokymo programą asmuo gali dirbti vyrų ir moterų kirpėju. Profesinės perspektyvos. Plaukų kirpimo kainas labiausiai lemia kirpimo meistro kategorija ir patirtis.

Kirpėjo darbo technologijų Plaukų šukavimo technikų ir technologijų Plaukų kirpimo technikų ir technologijų Ilgalaikių plaukų šukavimo technologijų Plaukų dažymo technikų ir technologijų Šukuosenų modeliavimo Stiliaus kūrimo ir meninio jo sprendimo Manikiūro.

Medžiagotyros Gamtos ir medicinos mokslų pagrindų Specialaus piešimo Profesinės etikos ir aptarnavimo kultūros Verslo organizavimo Darbuotojų saugos ir sveikatos Gamybinė praktikos Bendrojo lavinimo dalykų.

Atlikti plaukų, priežiūros procedūras Atlikti plaukų kirpimus Garbanoti ir tiesinti plaukus Dažyti plaukus Modeliuoti šukuosenas Bendrauti ir bendradarbiauti su klientais ir kolegomis.

Sėkmingai baigę kirpėjo mokymo programą įgysite šias kompetencijas:.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 822 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (470 žodžiai)
  • Agnutte
  • Kirpejos Specialybė skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Kirpejos Specialybė skaidrės. (2015 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kirpejos-specialybe-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:14
×